STS
fot. Wisła All iN!/Łukasz Twardowski

Pracowity wtorek dla Wisły All iN! i AGO

Po kilku dniach przerwy powraca ESEA Premier, gdzie polskie formacje powalczą o kolejne ligowe punkty. A na tym nie koniec, bo dziś odbędą się także kolejne spotkania Spring Sweet Spring oraz europejskiego Funspark ULTI 2021, także bez wątpienia będzie na czym zawiesić oko. Polacy znowu po komplet zwycięstw? Wczoraj wszystkie trzy rodzime ekipy biorące udział […]

Po kilku dniach przerwy powraca ESEA Premier, gdzie polskie formacje powalczą o kolejne ligowe punkty. A na tym nie koniec, bo dziś odbędą się także kolejne spotkania Spring Sweet Spring oraz europejskiego Funspark ULTI 2021, także bez wątpienia będzie na czym zawiesić oko.

Polacy znowu po komplet zwycięstw?

Wczoraj wszystkie trzy rodzime ekipy biorące udział w drugiej odsłonie Spring Sweet Spring wygrały swoje mecze, stawiając pierwszy krok na drodze do play-offów. Dziś na pewno chętnie powtórzą one ten wyczyn, aczkolwiek może być o to trudno. Chociażby z uwagi na fakt, że tym razem Izako Boars prawdopodobnie nie wygrają walkowerem i zamiast tego będą musieli tradycyjnie, na serwerze, poradzić sobie z 1WIN. Innego przedstawiciela sceny CIS, 100PingGods, podejmą gracze x-komu AGO. Równolegle swoje boje toczyć będzie nadal wspierana przez Kubę „Markosia” Markowskiego Wisła All iN! Games Kraków, której rywalami będą Bułgarzy ze SKADE.

CZYTAJ TEŻ:
Trzy mecze, trzy zwycięstwa. Polacy dziś niepokonani w Spring Sweet Spring 2

Pora na ESEA Premier

Zarówno AGO, jak i Wisłę zobaczymy też w 4. tygodniu ESEA Premier. Popularne Jastrzębie o drugie z rzędu zwycięstwo w lidze powalczą z liderami grupy B z SINNERS Esports, którzy na swoim koncie mają już trzy triumfy. Z kolei Biała Gwiazda mierzyć się będzie z Apeks, które nadal czeka na premierową w tym sezonie wygraną. Co warte wspomnienia, coś dla siebie znajdą też fani MAD Lions. Ekipa Jakuba „kubena” Gurczyńskiego i Filipa „tudsoNa” Tudeva starciem z 100PingGod zacznie grupowe zmagania w drugiej odsłonie europejskiego Funspark ULTI 2021. Rywalami popularnych Lwów w zbiorze B są również Copenhagen Flames i Lyngby Vikings.

Harmonogram dzisiejszych meczów Polaków w CS:GO:

25 maja
15:00 Wisła All iN! vs  SKADE BO3 transmisja
15:00 x-kom AGO vs  100PingGods BO3 transmisja
17:00 MAD Lions vs  100PingGods BO3 transmisja
18:00 Izako Boars vs  1WIN BO3 transmisja
19:00 Wisła All iN! vs  Apeks BO3 transmisja
19:00 x-kom AGO vs  SINNERS Esports BO3 transmisja
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Poznaliśmy TOTS FIFA 21 w lidze chińskiej oraz holenderskiej. Wśród wyróżnionych jest Polak

W poniedziałkowy wieczór w grze FIFA 21 pojawiły się kolejne karty z serii TOTS. Tym razem wyróżnienia za sezon 2020/2021 powędrowały do graczy z ligi...