STS
fot. GG League/Maciej Kołek

Kolejny tydzień ESEA Premier. Grają Anonymo, AGO i Wisła

Dotychczas polskie ekipy CS:GO ze zmiennym szczęściem radziły sobie w ESEA Premier, ale dziś będzie okazja, by przynajmniej częściowo podreperować ich bilanse. Przed nami bowiem kolejna, piąta już kolejka, podczas której przedstawiciele rodzimej sceny zaprezentują się nam na serwerze. Po kolejne ligowe punkty Co ciekawe, aż dwa mecze na drugim poziomie rozgrywkowym rozegra dziś Anonymo […]

Dotychczas polskie ekipy CS:GO ze zmiennym szczęściem radziły sobie w ESEA Premier, ale dziś będzie okazja, by przynajmniej częściowo podreperować ich bilanse. Przed nami bowiem kolejna, piąta już kolejka, podczas której przedstawiciele rodzimej sceny zaprezentują się nam na serwerze.

Po kolejne ligowe punkty

Co ciekawe, aż dwa mecze na drugim poziomie rozgrywkowym rozegra dziś Anonymo Esports. Paweł „innocent” Mocek i spółka przez ostatnie tygodnie skupieni byli bardziej na Flashpoincie i teraz muszą nadrabiać zaległości. W związku z tym przed nimi starcia ze wciąż czekającym na pierwsze zwycięstwo Sprout, a także Sangal Esports, które ma za sobą dopiero jedno spotkanie. W akcji zobaczymy ponadto x-kom AGO – popularne Jastrzębie na razie okupują fotel wicelidera grupy B, ale ich strata do przewodzącego stawce SINNERS Esports jest dość znaczna. Pomóc w jej zmniejszeniu może ewentualna wygrana z GamerLegionem. W międzyczasie szturm na pierwsze miejsce w grupie A przypuści Wisła All iN! Games Kraków, na której drodze stanie BIG.

CZYTAJ TEŻ:
GruBy dołącza do drużyny OKOLICIOUZA!

Polskie ostatni w Spring Sweet Spring

Co ciekawe, wspomniane wyżej spotkanie będzie drugim dziś bezpośrednim pojedynkiem ekipy z Polski i Niemiec. Kilka godzin wcześniej bowiem Wisła i BIG również zmierzą się ze sobą, ale w ramach ćwierćfinałów Spring Sweet Spring. W tym miejscu warto zaznaczyć, że Biała Gwiazda to ostatni w rozgrywkach reprezentant naszej sceny, bo wczoraj z marzeniami o awansie pożegnały się Izako Boars oraz x-kom AGO, które musiały uznać wyższość odpowiednio 1WIN oraz Entropiq. W tej sytuacji cała nadzieja w podopiecznych Mariusza „Loorda” Cybulskiego, którzy bynajmniej nie będą faworytami wtorkowego meczu, ale trudno się dziwić, skoro naprzeciwko nich staje ósma drużyna świata.

Harmonogram dzisiejszych meczów Polaków w CS:GO:

1 czerwca
15:00 Wisła All iN! vs  BIG BO3 transmisja
15:00 Anonymo Esports vs  Sprout BO3 transmisja
19:00 Wisła All iN! vs  BIG BO3 transmisja
19:00 Anonymo Esports vs  Sangal Esports BO3 transmisja
19:00 x-kom AGO vs  GamerLegion BO3 transmisja
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Transferowa karuzela nad Wisłą – maj 2021

ESL Mistrzostwa Polski już za nami, Polska Liga Esportowa również, toteż nic dziwnego, że wielu przedstawicieli rodzimej sceny Counter-Strike'a popuśc...