STS
fot. GG League/Maciej Kołek

Rusza polska grupa w Spring Sweet Spring! Zagrają m.in. Anonymo i HONORIS

Brakowało wam ostatnio emocji z udziałem nadwiślańskich składów Counter-Strike’a? Zatem środa powinna w pełni zrekompensować wam te braki, bo już dziś ruszają zmagania w ramach polskiej grupy Spring Sweet Spring 3, a nie zabraknie też starć w ESEA Premier.

Polsko-polskie pojedynki

Ale zacznijmy od wspomnianego już SSS, bo i właśnie te rozgrywki zainaugurują środowe zmagania. Już o godzinie 9 rano na serwerze zameldują się czterej czołowi przedstawiciele rodzimej sceny CS:GO, wśród których nie zabraknie Anonymo Esports oraz obecnie panujących mistrzów kraju z HONORIS. Co więcej, obie te ekipy stoczą ze sobą bezpośredni pojedynek. Drugą parę pierwszej rundy tworzyć będą zaś wzmocniona Kubą „Markosiem” Markowskim Wisła All iN! Games Kraków oraz MAD DOG’S PACT, który nadal szuka następcy Kamila „Sobola” Sobolewskiego. Trzy godziny później czekają nas też mecze wygranych oraz przegranych, co oznacza, że już dziś poznamy drużynę, która zajmie pierwsze miejsce, oraz skład, dla którego przygoda z zawodami dobiegnie już końca.

CZYTAJ TEŻ:
EG i ENCE wracają do top 30 rankingu HLTV. AGO wciąż ociera się o czołówkę

Ciąg dalszy walki w ESEA Premier

Dziać się będzie też na drugim poziomie rozgrywkowym, bo trwa 6. tydzień ESEA Premier. Dzięki temu kolejną szansę na to, by sięgnąć po pierwsze w tym sezonie zwycięstwo będą mieć Izako Boars, którzy tym razem mierzyć się będą z podopiecznymi brytyjskiej organizacji Endpoint CeX. W innym meczu grupy B x-kom AGO podejmie Sangal Esports. Jeżeli popularne Jastrzębie ograją swoich tureckich rywali, bo znacznie przybliżą się do przewodzącego stawce SINNERS Esports. Z kolei w grupie A do gry przystąpi Wisła All iN! Games Kraków. Przeciwnikiem Białej Gwiazdy będzie niepokonane jak dotychczas forZe z Rosji, czyli jeden z konkurentów Polaków w walce o miejsce w czołowej czwórce.

Harmonogram dzisiejszych meczów Polaków w CS:GO:

9 czerwca
09:00 Anonymo Esports vs  HONORIS BO3 transmisja
09:00 Wisła All iN! vs  MAD DOG’S PACT BO3 transmisja
12:00 mecz wygranych grupy E BO3 transmisja
12:00 mecz przegranych grupy E BO3 transmisja
19:00 Wisła All iN! vs  forZe BO3 transmisja
19:00 x-kom AGO vs  Sangal Esports BO3 transmisja
19:00 Izako Boars vs  Endpoint CeX BO3 transmisja
Tagi: , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Aktualizacja CS:GO – poprawki drzewa decyzji SI oraz mapy Pitstop

Niemal tydzień po ostatniej aktualizacji Valve uraczyło nas kolejnym patchem dla Counter-Strike'a: Global Offensive. Tym razem deweloperzy skupili się...