STS
fot. Riot Games

Nerfy Lee Sina, Rumble’a i nie tylko. Co wprowadzi patch 11.13 dla LoL-a?

Powoli wchodzimy w środek tygodnia, co oznacza, że czekają nas informacje na temat najbliższej aktualizacji dla League of Legends. Ta pojawi się za tydzień i będzie nosiła numer 11.13. Dziś w nocy Mark „Scruffy” Yetter podzielił się pierwszymi szczegółami na temat planowanych zmian. Buff dla Dr. Mundo, nerf Rumble’a i Lee Sina Ostatni patch był […]

Powoli wchodzimy w środek tygodnia, co oznacza, że czekają nas informacje na temat najbliższej aktualizacji dla League of Legends. Ta pojawi się za tydzień i będzie nosiła numer 11.13. Dziś w nocy Mark „Scruffy” Yetter podzielił się pierwszymi szczegółami na temat planowanych zmian.

Buff dla Dr. Mundo, nerf Rumble’a i Lee Sina

Ostatni patch był dość bogaty w modyfikacje czempionów. Ba, dość bogaty to mało powiedziane, bowiem zmienił on aż szesnastu bohaterów, jednocześnie kompletnie nie wzmacniając czy też osłabiając przedmiotów. Wygląda na to, że patch 11.13 będzie zupełnie odwrotny, wszak zaktualizuje dziewięć postaci, a bardziej skupi się właśnie na itemach czy systemach. Zbuffowani zostaną między innymi świeżo odświeżony Dr. Mundo czy Aphelios, natomiast nerf hammerem oberwie m.in. Lee Sin. Dodatkowo Yetter zapowiedział regulacje dla Tahm Kencha oraz Viego. Czyżby w końcu miał nadejść od dawna wyczekiwany rework Króla Rzecznego? Przekonamy się niedługo.

Wzmocnieni Osłabieni
  • Dr. Mundo (dżungla)
  • Xayah
  • Aphelios
  • Olaf
  • Rumble (dżungla)
  • Lee Sin
  • Riven

Ogromna liczba zmian dla przedmiotów w patchu 11.13

Powracamy do normalności, czyli do masy aktualizacji dla przedmiotów i systemów w LoL-u. Do tego przyzwyczaił nas trwający obecnie sezon i patch 11.13 będzie obfitował w takowe modyfikacje. Na chwilę obecną nie znamy jednak konkretnych szczegółów, te zapewne pojawią się już jutro. Tak wygląda lista planowanych zmian w tym kontekście:

Patch 11.13 powinien pojawić się na oficjalnych serwerach w środę, 23 czerwca.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Czy Polacy pozostaną w grze o ESL Pro League? Dziś kolejne mecze ESEA Premier

Wtorek zapowiada się naprawdę interesująco dla fanów Counter-Strike'a. Z jednej strony Polacy kontynuować będą walkę w Spring Sweet Spring 3, z drugie...