STS
fot. Wisła All iN!/Łukasz Twardowski

SZPERO, KEi i hades w jednym zespole. Miks Dolej Miodu po zwycięstwo w ESEA Cash Cup

Dziś wyjątkowo będziemy śledzić wydarzenia nie tylko w WePlay Academy League, ale również i w ESEA Cash Cup. Istnieje bowiem możliwość, że te drugie rozgrywki wygra ekipa złożona z zawodników z Polski. ESEA Cash Cup Polakami stoi Przed szansą na końcowy triumf stoi m.in. miks o nazwie Dolej Miodu. Znajdziemy w nim takich zawodników jak […]

Dziś wyjątkowo będziemy śledzić wydarzenia nie tylko w WePlay Academy League, ale również i w ESEA Cash Cup. Istnieje bowiem możliwość, że te drugie rozgrywki wygra ekipa złożona z zawodników z Polski.

ESEA Cash Cup Polakami stoi

Przed szansą na końcowy triumf stoi m.in. miks o nazwie Dolej Miodu. Znajdziemy w nim takich zawodników jak Grzegorz „SZPERO” Dziamałek, Wiktor „mynio” Kruk i Olek „hades” Miśkiewicz, którzy wspólnie mieli okazję występować już w Wiśle All iN! Games Kraków. Do tego tria dołączyli również były klubowy kolega hadesa i mynia, Kamil „KEi” Pietkun, a także Piotr „nawrot” Nawrocki, z którym Miśkiewicz i Pietkun grali w AVEZ Esport. Półfinałowym rywalem tej formacji będzie reprezentujące scenę CIS KHAN, czyli zespół żywej legendy Natus Vincere, Ioanna „Edwarda” Sukharieva. A co dziać się będzie w drugim półfinale?

CZYTAJ TEŻ:
Koniec Pompa Teamu. „Esport nie oddaje”

Tam do gry przystąpi ex-Pompa, czyli Denis „Grashog” Hristov, Patryk „Demho” Tomaszewski i Bartosz ‚baljs’ Mikołajewicz, których wspierają dwaj Brytyjczycy, Oliver „leaf” Jackson oraz Ryan „dox” Young. Po drugiej stronie barykady stanie natomiast międzynarodowy skład Teamu Finest, ale niespodziewanie jego częścią nie będzie Piotr „morelz” Taterka. Jego miejsce zajmie Robin „robiin” Sjögren, niemniej do gry przystąpi drugi z Polaków, Tomasz „phr” Wójcik. Patrząc więc na sporą liczbę naszych rodaków, istnieje spora szansa, że w zaplanowanym na godzinę 19:00 finale, którego stawką będzie 3 tysiące dolarów, nadwiślańskich akcentów również nie będzie brakować.

Akademia mouz podejmie outsiderów

W międzyczasie na serwerze zameldują się też Kamil „siuhy” Szkaradek i Hubert „Szejn” Światły. Wszystko dlatego, że przed akademią mousesports, której członkami są Polacy, siódmy mecz w ramach WePlay Academy League. Tym razem na drodze mouz NXT stanie VP.Prodigy, czyli druga drużyna Virtus.pro. Rosjanie jak dotychczas zawodzą po całości, bo w trakcie sześciu minionych serii starć zdobyli tylko trzy punkty, w efekcie czego okupują ostatnie miejsce w tabeli. Bez wątpienia więc faworytami będą podopieczni niemieckiej organizacji, którzy z jednej strony gonią liderów z BIG. OMEN Academy, a z drugiej strony uciekają goniącemu ich Fnatic Rising.

Harmonogram dzisiejszych meczów Polaków w CS:GO:

25 lipca
16:00 ex-Pompa vs Team Finest BO3 transmisja
16:00 Dolej Miodu vs KHAN BO3 transmisja
18:00 mouz NXT vs VP.Prodigy BO3 transmisja
19:00 ex-Pompa/Finest vs Miodu/KHAN BO3
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

paTiTek i spółka bez awansu. Znamy wszystkich uczestników europejskiego VCT Challengers 2

Gracze Teamu Heretics zdecydowanie mają powody, by pluć sobie w brody. Podopieczni hiszpańskiej organizacji zmarnowali bowiem aż dwie szanse na to, by...