STS
fot. Kinguin/Jeremi Śpiewak

AGO i HONORIS wchodzą na serwer w maltańskich rytmach

Rozgrywane w weekend eliminacje do V4 Future Sports Festival 2021 były znakiem, że wakacje dobiegły końca. Czołowe polskie formacje CS:GO wróciły już do gry i dziś część z nich zamelduje się na serwerze ponownie – tym razem rozpoczynając rywalizację w ramach Malta Vibes Knockout Series. Udany weekend HONORIS. A jak będzie dziś? Już o godzinie […]

Rozgrywane w weekend eliminacje do V4 Future Sports Festival 2021 były znakiem, że wakacje dobiegły końca. Czołowe polskie formacje CS:GO wróciły już do gry i dziś część z nich zamelduje się na serwerze ponownie – tym razem rozpoczynając rywalizację w ramach Malta Vibes Knockout Series.

Udany weekend HONORIS. A jak będzie dziś?

Już o godzinie 10:00 do gry przystąpią triumfatorzy wspomnianych zmagań o V4 FSF, czyli HONORIS. Zespół Wiktora „TaZa” Wojtasa i Filipa „NEO” Kubskiego po ostatnich kadrowych przetasowaniach prezentuje się bardzo mocno i na razie wygląda na to, że faktycznie dokonane ruchy wyszły mu na dobre. Kolejną okazją, by to potwierdzić, będzie pojedynek z 777 Esports, norweską ekipą, w której znajdziemy m.in. byłego gracza Dignitas, Harisa „H4RR3GO” Hadžicia. Co warte wspomnienia, Skandynawowie zajmują obecnie 49. miejsce w rankingu HLTV i są znacznie wyżej notowani niż Polacy, toteż to właśnie oni przystąpią do spotkania jako faworyci. Jeżeli jednak drużyna spod znaku wielkiego H chce potwierdzić swoje aspiracje, to takie mecze musi po prostu wygrywać.

CZYTAJ TEŻ:
HONORIS i AGO z awansem, Izako Boars muszą obejść się smakiem. Koniec pierwszych eliminacji do V4 FSF

AGO vs mający swoje problemy Finowie

Trzy godziny później przed ekranami powinni zasiąść natomiast fani x-komu AGO, bo właśnie wtedy formacja ta rozpocznie swój pojedynek. Na drodze popularnych Jastrzębi staną Finowie spod szyldu SJ, za którymi burzliwa pierwsza połowa 2021 roku. W jej trakcie zespół z Europy Północnej wymienił bowiem niemal wszystkich graczy, ale na razie nie przełożyło się to na osiągane rezultaty. AGO natomiast miewało wzloty i upadki. W gruncie rzeczy nadal mówimy tutaj jednak o czołowym przedstawicielu polskiego podwórka, który powinien bez większych problemów rozprawić się z fińską ekipą. Tym bardziej że ta przed wakacyjną przerwą bynajmniej formą nie zachwycała.

Harmonogram dzisiejszych meczów Polaków w CS:GO:

16 sierpnia
10:00 HONORIS vs  777 Esports BO3 transmisja
13:00 x-kom AGO vs  SJ BO3 transmisja
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Vitality kończy tegoroczną przygodę z LEC. Fnatic eliminuje Pszczoły w play-offach

Spotkania w ramach drabinki przegranych w League of Legends European Championship rozpoczęło starcie pomiędzy Teamem Vitality oraz Fnatic. Czarno-poma...