STS
fot. Kinguin/Jeremi Śpiewak

Polacy znowu na linii startu. Ruszają drugie otwarte eliminacje do IEM Fall

Po kilku dniach przerwy proces eliminacyjny do Intel Extreme Masters Fall 2021 zostanie wznowiony. Już dziś przed nami drugi turniej w ramach etapu otwartego, podczas którego nie zabraknie oczywiście graczy CS:GO rodem z Polski. Kto powalczy o przybliżenie się do awansu na IEM Fall tym razem? Polskie zespoły w gotowości Już teraz na liście uczestników […]

Po kilku dniach przerwy proces eliminacyjny do Intel Extreme Masters Fall 2021 zostanie wznowiony. Już dziś przed nami drugi turniej w ramach etapu otwartego, podczas którego nie zabraknie oczywiście graczy CS:GO rodem z Polski. Kto powalczy o przybliżenie się do awansu na IEM Fall tym razem?

Polskie zespoły w gotowości

Już teraz na liście uczestników bez problemów znajdziemy kilku przedstawicieli ścisłej krajowej czołówki. O awans na ostatnie europejskie zawody cyklu Regional Major Rankings powalczą m.in. HONORIS, Izako Boars, MAD DOG’S PACT czy też Wisła All iN! Games Kraków. Ponadto gotowość do gry wyraziły również drużyny, które kojarzyć możemy m.in. z trwających obecnie ESL Mistrzostw Polski. Mowa tutaj o okupującym najniższy stopień podium ESL MP Tarczyński Protein Teamie i znajdującym się tuż za owym podium Ungentium, ale także i o M1 EDEN, The Lycans oraz złożonym z  wielu ciekawych nazwisk miksie Dolej Miodu.

To jednak dopiero wierzchołek góry lodowej, bo wśród ponad 150 zespołów, które już teraz zapisały się na stronie ESEA, swoje miejsce znalazły też inne nadwiślańskie formacje, które kojarzyć możemy z Rankingu Cybersportu.  O kim mowa? Ano np. o CREATIVE KRAKEN, czyli 17. składzie wspomnianego zestawienia, ale i o PGE Turowie Zgorzelec, które w Rankingu polskich drużyn CS:GO znajduje się dwie pozycje niżej. Ponadto wyszczególnić warto m.in. Forsaken, Czas na Tłoka i GGPredict VIXIT, aczkolwiek jest w tym wszystkim też element międzynarodowy. Za ten odpowiedzialny będzie eClub Brugge, czyli ekipa Mateusza „n0tice’a” Wolniaka.

Czy to koniec wyliczanki? Bynajmniej – wszak rejestracja pozostanie otwarta do godziny 17:45, tak więc wszyscy zainteresowani nadal mają czas, by udać się pod ten adres i zgłosić  swój udział. Drugie otwarte eliminacje do IEM Fall 2021 ruszą natomiast o godzinie 18:00 i zakończą się jutro. Jutro też poznamy kolejne dwa zespoły, które wywalczyły awans do eliminacji zamkniętych.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Koniec marzeń niepełnoletnich Chińczyków o esportowej karierze?

Nowe prawo wprowadzone niedawno w Chinach może znacząco wpłynąć na kształt esportowej sceny tego kraju. Niewykluczone bowiem, że w związku z nim utale...