STS
fot. Kinguin/Jeremi Śpiewak

PACT po awans na BLAST Premier Showdown, Wisła po kolejną wygraną w ESEA Premier

W środę coś dla siebie znajdą zarówno kibice MAD DOG’S PACTU, jak i Wisły All iN! Games Kraków. Ekipy te bowiem rozegrają spotkania w ramach międzynarodowych rozgrywek, walcząc o cenne w kontekście potencjalnych awansów punkty.

Co nie udało się Illuminar, uda się PACTOWI?

Jako pierwsi na serwerze zameldują się Jacek „MINISE” Jeziak i spółka, którzy spróbują dokonać tego, co wczoraj nie udało się Illuminar Gaming. Chodzi tutaj o awans do półfinału Fantasyexpo EU Champions, czyli turnieju eliminacyjnego do BLAST Premier Fall Showdown 2021. Pierwszą przeszkodą na drodze rodzimego składu będzie Sprout, z którym PACT w tym roku jeszcze nie wygrał, notując dwie porażki. Niezależnie jednak od końcowego rozstrzygnięcia, Polacy w kolejnych godzinach przystąpią do gry jeszcze co najmniej raz, a może nawet dwa razy, mierząc się z Coalesce lub DLB Poney. Tak czy inaczej, jeżeli ekipa MINISA chce dostać się do play-offów, to musi wygrać dwukrotnie.

CZYTAJ TEŻ:
Druga kolejka ESL MP za nami. Wisła samodzielnym liderem, Lycans wciąż czekają na wygraną

Wisła powalczy o hat-tricka

W międzyczasie do rywalizacji w ramach ESEA Premier powróci Wisła All iN! Games Kraków. W trakcie dwóch minionych tygodni Biała Gwiazda pokonała najpierw Movistar Riders, a potem również GamerLegion. Dzięki temu pozostaje niepokonana na drugim poziomie rozgrywkowym i w tabeli grupy B ustępuje tylko x-komowi AGO. Jeżeli jednak podopieczni Mariusza „Loorda” Cybulskiego chcą utrzymać kontakt z rodakami, to dziś muszą zatriumfować ponownie. Tym razem przyjdzie im mierzyć się z Bułgarami ze SKADE, którzy w maju musieli już uznać wyższość Polaków i zapewne pałają żądzą zemsty. Zresztą, wydają się oni być w całkiem niezłej formie, na co dowodem niech będzie wczorajsza wygrana z jedenastym zespołem świata, BIG.

Harmonogram dzisiejszych meczów Polaków w CS:GO:

8 września
18:00 MAD DOG’S PACT vs Sprout BO1 transmisja
19:00 Wisla All iN! vs SKADE BO3 transmisja
19:00 mecz wygranych grupy B (PACT) BO1 transmisja
20:00 mecz przeranych grupy B (PACT) BO1 transmisja
21:00 decydujący mecz grupy B (PACT) BO1 transmisja
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

boltz z pozytywnym wynikiem testu na COVID-19. "Gdybym się nie zaszczepił, mogłoby być gorzej"

Co prawda do startu BLAST Premier Fall Groups 2021 pozostał jeszcze tydzień, ale już teraz wiemy, że nie wszystkim ekipom dane będzie pojawić się na z...