STS
fot. Riot Games/Michał Konkol

Oficjalnie: Kaiser przedłuża kontrakt z MAD Lions do 2023 roku

Niedawno, bo jeszcze w zeszłym tygodniu, informowaliśmy o nieoficjalnych doniesieniach o podpisaniu nowego kontraktu przez Normana „Kaisera” Kaisera z MAD Lions. Nie było to zbytnio zaskakujące, wszak po niedawnym zakończeniu letniego splitu League of Legends European Championship czołowe ekipy z Europy zaczęły oferować swoim zawodnikom nowe umowy. Takimi może pochwalić się Rasmus „Caps” Winther czy Kacper „Inspired” Słoma. Teraz do tego grona oficjalnie dołącza Kaiser.

CZYTAJ TEŻ:
Caps zostaje w G2. Zawodnik przedłużył kontrakt do 2023 roku

Niemiec jest częścią MAD Lions od dwóch lat, jednakże w ich trakcie Lwy zdążyły sporo osiągnąć. W tym roku po raz drugi z rzędu pojawią się na Worldsach, chociaż tym razem nie będą musieli przechodzić przez fazę play-in. To za sprawą tego, że niekwestionowanymi królami LEC w 2021 roku byli właśnie podopieczni Jamesa „Maca” MacCormacka. Po zaciekłym finale podczas wiosny zdobyli oni pierwsze trofeum Starego Kontynentu w historii organizacji, a następnie gładko obronili tytuł podczas lata.

Nic więc dziwnego, że włodarze MAD pragną przedłużyć współpracę z obecnym składem. Ten na chwilę obecną wydaje się nie mieć sobie równych na domowych podwórku, a na Mid-Season Invitational pokazał, że jest w stanie rywalizować jak równy z równym z czołowymi przedstawicielami pozaeuropejskich regionów.


Aktualne informacje o transferach na scenie League of Legends znajdziesz w naszej relacji:

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Miał być Berlin, a jest disband. Koniec składu Bren Esports

Nie tak miał wyglądać wrzesień dla fanów VALORANTA z Filipin. Jeszcze do niedawna wydawało się przecież, że będą oni mogli śledzić zmagania swoich ulu...