Niedawno, bo jeszcze w zeszłym tygodniu, informowaliśmy o nieoficjalnych doniesieniach o podpisaniu nowego kontraktu przez Normana "Kaisera" Kaisera z MAD Lions. Nie było to zbytnio zaskakujące, wszak po niedawnym zakończeniu letniego splitu League of Legends European Championship czołowe ekipy z Europy zaczęły oferować swoim zawodnikom nowe umowy. Takimi może pochwalić się Rasmus "Caps" Winther czy Kacper "Inspired" Słoma. Teraz do tego grona oficjalnie dołącza Kaiser.


Śledź transfery na scenie League of Legends:


Niemiec jest częścią MAD Lions od dwóch lat, jednakże w ich trakcie Lwy zdążyły sporo osiągnąć. W tym roku po raz drugi z rzędu pojawią się na Worldsach, chociaż tym razem nie będą musieli przechodzić przez fazę play-in. To za sprawą tego, że niekwestionowanymi królami LEC w 2021 roku byli właśnie podopieczni Jamesa "Maca" MacCormacka. Po zaciekłym finale podczas wiosny zdobyli oni pierwsze trofeum Starego Kontynentu w historii organizacji, a następnie gładko obronili tytuł podczas lata.

Nic więc dziwnego, że włodarze MAD pragną przedłużyć współpracę z obecnym składem. Ten na chwilę obecną wydaje się nie mieć sobie równych na domowych podwórku, a na Mid-Season Invitational pokazał, że jest w stanie rywalizować jak równy z równym z czołowymi przedstawicielami pozaeuropejskich regionów.