STS
fot. ESL/Adam Łakomy

Czy Dolej Miodu zgarnie pierwsze punkty? Rusza trzecia kolejka ESL Mistrzostw Polski

Mimo że za nami już dwie kolejki ESL Mistrzostw Polski w CS:GO, to nie wszystkie ekipy zdążyły już otworzyć swój punktowy dorobek. W takiej sytuacji znajduje się m.in. jedyna w stawce ekipa bez wsparcia organizacji, czyli Dolej Miodu.


Wszystko o ESL Mistrzostwach Polski:


Miodziarze w poszukiwaniu pierwszych punktów

Miks złożony m.in. z Patryka „ponczka” Witesa i Piotra „nawrota” Nawrockiego jeszcze w pierwszym tygodniu musiał uznać wyższość Wisły All iN! Games Kraków, a następnie w tygodniu kolejnym pauzował. Do gry powraca dopiero teraz, poszukując pierwszych w tym sezonie punktów. O te łatwo jednak nie będzie, bo na drodze Miodziarzy stanie MAD DOG’S PACT. Podopieczni Vincenta „VinSa” Jozefiaka zdążyli poznać już zarówno smak zwycięstwa, jak i porażki, trudno jednak powiedzieć, by ich przygoda z jesienną odsłoną ESL MP zaczęła się w szczególnie udany sposób. Było raczej przeciętnie i jeżeli zespół chce mimo to zachować kontakt z czołówką, to dziś musi po prostu wygrać.

M1 przypuści atak na fotel lidera?

Wcześniej jednak na serwerze zameldują dwaj beniaminkowie. Po jednej stronie barykady stanie Tarczyński Protein Team, po drugiej zaś M1 EDEN. Na ten moment nieznacznie wyżej w tabeli znajdują się Szymon „Crityourface” Pluta i spółka, którzy zdążyli dwukrotnie zaskoczyć, urywając punkty HONORIS oraz Anonymo Esports. Z kolei TPT nie natrafiło jeszcze na żadnego z faworytów i dotychczas, tak jak i dziś, mierzyło się tylko z ekipami wyłonionymi na drodze niedawnych zamkniętych eliminacji. W tej sytuacji wydaje się, że faworytami tej potyczki będą gracze M1, którzy w razie zgarnięcia pełnej puli mogą nawet zakręcić się w okolicach pierwszego miejsca w ESL MP.

Poniedziałkowy harmonogram ESL Mistrzostw Polski:

13 września
18:00 Tarczyński Protein Team vs M1 EDEN Nuke
19:15 M1 EDEN vs Tarczyński Protein Team Vertigo
20:30 Dolej Miodu vs MAD DOG’S PACT Ancient
21:45 MAD DOG’S PACT vs Dolej Miodu Vertigo

Wszystkie mecze wraz z polskim komentarzem oglądać można w ESL.TV Polska. Po więcej informacji na temat ESL Mistrzostw Polski Jesień 2021 zapraszamy do naszej relacji.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Misfits Premier ostatnim półfinalistą European Masters

Poznaliśmy wszystkich półfinalistów letniej edycji European Masters 2021. Do Fnatic Rising, Karmine Corp oraz BIG dołączyło Misfits Premier, które wcz...