STS
fot. Anonymo Esports

Anonymo rusza do boju o IEM Fall, Wisła All iN! zaczyna grę o V4 FSF

Środa zapowiada się naprawdę smakowicie! Wszak dziś przed nami nie tylko mecze w ramach ESEA Premier i Malta Vibes Knockout Series, ale także zmagania eliminacyjne do Intel Extreme Masters Fall 2021 oraz V4 Future Sports Festival 2021.

Anonymo i MAD Lions po miejsce na IEM-ie

Już dziś swój awans na IEM Fall przypieczętować może Anonymo Esports. Aby jednak tak się stało, Janusz „Snax” Pogorzelski i spółka muszą wygrać mecz ze SKADE, a to zdecydowanie nie będzie proste zadanie. Wystarczy wspomnieć, że Bułgarzy mierzyli się z Anonimowymi w tym roku już pięciokrotnie i za każdym razem opuszczali serwer jako zwycięzcy. Co warte wspomnienia, o krok od upragnionego sukcesu jest też MAD Lions. Przeciwnikiem podopiecznych Jakuba „kubena” Gurczyńskiego będzie Dignitas VIE. Tak czy inaczej, nawet w przypadku ewentualnych porażek nasi rodacy nie stracą jeszcze szansy na występ na prestiżowej imprezie, ale o ten powalczą już w dolnej drabince zamkniętych eliminacji.

CZYTAJ TEŻ:
ENCE z awansem na lana! Zespół dychy i hadesa zagra na IEM Fall 2021

Wisła zaczyna bój o V4 FSF

Wcześniej na serwerze pojawi się za to Wisła All iN! Games Kraków. Biała Gwiazda jako jedyny zespół z Polski przystąpi do V4 International Cup, gdzie do zdobycia będą cztery bilety na listopadowy V4 Future Sports Festival. Pierwszą przeszkodą na jej drodze będą Węgrzy z Budapest Five. Co ciekawe, nie będzie to jedyny dziś występ Wiślaków, bo kilka godzin później zagrają oni z Endpoint CeX o trzecie z rzędu zwycięstwo w bieżącym sezonie ESEA Premier. Równolegle boje na drugim poziomie rozgrywkowym toczyć będzie też lider grupy B, x-kom AGO, przed którym starcie z Movistar Riders. Dzień rozpocznie się zaś od meczu z udziałem MAD DOG’S PACT. Jacek „MINISE” Jeziak i spółka swoją przygodę z drugą odsłoną Malta Vibes Knockout Series zaczną od pojedynku z GORILLAZ Robina „flushy” Rönnquista.

Harmonogram dzisiejszych meczów Polaków w CS:GO:

15 września
10:00 MAD DOG’S PACT vs GORILLAZ BO3 transmisja
16:00 Wisła All iN! vs Budapest Five BO3 transmisja
19:00 Wisła All iN! vs Endpoint CeX BO3 transmisja
19:00 x-kom AGO vs Movistar Riders BO3 transmisja
20:45 Anonymo Esports vs SKADE BO3 transmisja
20:45 MAD Lions vs Dignitas VIE BO3 transmisja
Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Było South i South nie ma. Niespodziewanie szybki koniec projektu MSL-a

Oficjalne narodziny projektu o nazwie South nastąpiły 25 sierpnia. W ekipie znalazło się wówczas kilka rozpoznawalnych nazwisk z duńskiej sceny CS:GO...