STS
fot. PGL

Wiemy, kiedy ruszy sprzedaż biletów na PGL Major Stockholm 2021!

Był taki okres, gdy przyszłość PGL Major Stockholm 2021 stanęła pod znakiem zapytania. Nie było pewności, czy imprezę uda się zorganizować w Szwecji, a jeżeli tak, to czy wejdą na nią kibice. Ostatecznie jednak okazało się, że wszystko potoczyło się po myśli organizatorów. Co więcej, już za chwilę ruszy sprzedaż biletów dla fanów! Pełna hala! […]

Był taki okres, gdy przyszłość PGL Major Stockholm 2021 stanęła pod znakiem zapytania. Nie było pewności, czy imprezę uda się zorganizować w Szwecji, a jeżeli tak, to czy wejdą na nią kibice. Ostatecznie jednak okazało się, że wszystko potoczyło się po myśli organizatorów. Co więcej, już za chwilę ruszy sprzedaż biletów dla fanów!

Pełna hala!

Przypomnijmy, że sztokholmski Major rozegrany zostanie w Avicii Arenie, która maksymalnie może pomieścić do 16 tysięcy osób. Wobec tego cieszyć powinien fakt, że na czas nadchodzącego turnieju wszystkie miejsca w hali widowiskowej zostaną udostępnione! Ma to związek z zapowiedziami szwedzkich władz, które w najbliższym czasie zdejmą potencjalne ograniczenia dotyczące esportowych wydarzeń. Warto jednak zastrzec, że wszystko odbywać się będzie z zachowaniem odpowiedniego reżimu sanitarnego, który dostosowywany będzie do obecnej sytuacji epidemiologicznej. A ta jest przecież dość dynamiczna.

Kiedy i gdzie kupić bilety?

Tak czy inaczej, już 22 września o godzinie 10:00 polskiego czasu rozpocznie się sprzedaż biletów! Te pozwolą fanom wejść na teren Avicii Areny, by między 4 a 7 listopada zobaczyć w akcji najlepszych uczestników Majora. To w tych dniach rozegrana zostanie bowiem faza pucharowa, która pozwoli wyłonić pierwszego od 2019 roku mistrza świata w Counter-Strike’u. Wszystkie osoby zainteresowane nabyciem wejściówek powinny udać się pod ten adres, gdyż to właśnie tam we wspomnianym wcześniej dniu będzie można je zakupić. Na ten moment ich ceny pozostają jednak nieznane.

PGL Major Stockholm 2021 odbędzie się między 23 października a 7 listopada. Udział w zawodach wezmą 24 drużyny, które rywalizować będą o 2 miliony dolarów. Jest to największa pula nagród w historii Majorów CS:GO.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ciąg dalszy zmian w AVEZ, organizacja żegna skład KRAKEN i zaczyna testy

Fani Creative AVEZ zdecydowanie nie powinni mrugać, bo przez tę chwilę nieuwagi mogą przegapić kolejne doniesienia z obozu swojej ulubionej formacji....