STS
fot. Wojciech Maślanka

Izako Boars dołączają do gry o awans na V4 Future Sports Festival

Trwa proces rozsyłania zaproszeń na Puchar Narodowej Drużyny Esportu, czyli krajowe eliminacje do V4 Future Sports Festival 2021. Dziś dowiedzieliśmy się o przepustkę do Budapesztu powalczą nie tylko HONORIS, Wisła All iN! Games Kraków i x-kom AGO, ale również i Izako Boars. Dziki przebudowane, zwarte i gotowe Popularne Dziki w minionych tygodniach przeszły naprawdę gruntowną […]

Trwa proces rozsyłania zaproszeń na Puchar Narodowej Drużyny Esportu, czyli krajowe eliminacje do V4 Future Sports Festival 2021. Dziś dowiedzieliśmy się o przepustkę do Budapesztu powalczą nie tylko HONORIS, Wisła All iN! Games Kraków i x-kom AGO, ale również i Izako Boars.

Dziki przebudowane, zwarte i gotowe

Popularne Dziki w minionych tygodniach przeszły naprawdę gruntowną przebudowę. Wpływ na nią miał m.in. fakt, że angaż w akademii mousesports otrzymali Hubert „Szejn” Światły oraz Kamil „siuhy” Szkaradek. W związku z tym formacja musiała znaleźć aż trzech nowych graczy, bo w międzyczasie odszedł również Michał „mono” Gabszewicz. Ostatecznie wybór padł na trzech zawodników po przejściach, tj. Pawła „byaliego” Bielińskiego, Arka „Vegiego” Nawojskiego i Karola „Enzo” Lasotę. Z nimi w składzie organizacja Piotra „izaka” Skowyrskiego sięgnęła po triumf w Superpucharze Polskiej Ligi Esportowej w Gdańsku, a teraz spróbuje powalczyć o awans na pierwszego od dwóch lat międzynarodowego lana.

Puchar Narodowej Drużyny Esportu rozegrany zostanie 8 października i podczas niego rozegra się walka o jedną przepustkę na V4 Future Sports Festival 2021. A wszystko to na Stadionie Śląskim w Chorzowie przy okazji odbywającego się wówczas Europejskiego Forum Przyszłości.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Szczepienia i maski. Valve ogłasza warunki obecności na trybunach The International 2021

Jubileuszowa, dziesiąta edycja The International mierzyła się dotychczas z wieloma problemami. Doszło przecież nie tylko do zmiany daty rozegrania imp...