STS
fot. Kinguin/Jeremi Śpiewak

Szejn i siuhy przed sporym wyzwaniem. Akademia mousesports podejmie dziś FURIĘ

Akademia mousesports zdążyła już odnieść pierwszy sukces, jakim był triumf w premierowej edycji WePlay Academy League. Teraz jednak podopieczni niemieckiej organizacji próbują swoich sił w starciu z wyżej notowanymi formacjami, a dziś czeka na nich naprawdę trudne zadanie. mouz NXT vs (19,00, BO3) FURIA Esports W tym tygodniu ekipa Kamila „siuhego” Szkaradka i Huberta „Szejna” […]

Akademia mousesports zdążyła już odnieść pierwszy sukces, jakim był triumf w premierowej edycji WePlay Academy League. Teraz jednak podopieczni niemieckiej organizacji próbują swoich sił w starciu z wyżej notowanymi formacjami, a dziś czeka na nich naprawdę trudne zadanie.

mouz NXT vs
(19,00, BO3)
FURIA Esports

W tym tygodniu ekipa Kamila „siuhego” Szkaradka i Huberta „Szejna” Światłego rozpoczęła swoją przygodę z drugą odsłoną Malta Vibes Knockout Series. I to zaczęła ją naprawdę dobrze, bo nasi rodacy i ich koledzy podczas dwóch rozegranych przez siebie spotkań stracili w sumie tylko piętnaście rund! Najpierw bowiem rozprawili się oni z Mongołami z D13, których ograli 16:2 i 16:4, a następnie sprawili potężne lanie GORILLAZ. Zespół Robina „flushy” Rönnquista został wszak przez młode Myszy kompletnie zniszczony na wybranym przez siebie Nuke’u, gdzie poległ… 0:16! Wcześniej zaś skład Szweda przegrał 9:16 na Mirage’u.

Wygląda to więc naprawdę dobrze, ale też trudno nie odnieść wrażenia, że siuhy, Szejn i spółka dopiero teraz mierzyć się będą z naprawdę wymagającym przeciwnikiem. Wszystko dlatego, że w trzeciej rundzie zawodów na ich drodze stanie FURIA Esports, czyli siedemnasta obecnie drużyna świata. Z jednej strony Brazylijczycy ostatnimi czasy nie zachwycali formą, a ich przygoda z Intel Extreme Masters Cologne i ESL Pro League Season 14 zakończyła się już na fazie grupowej. Z drugiej zaś już za chwilę czekać ich będzie ostateczny bój o awans na nadchodzącego Majora w Sztokholmie, co oznacza, że będą oni szczególnie zmotywowani, by podbudować swoje morale. A ewentualny sukces w Malta Vibes mógłby im w tym pomóc.

Spotkanie pomiędzy mouz NXT a FURIĄ Esports rozpocznie się o godzinie 19:00 i rozegrane zostanie w systemie BO3. Obejrzeć je wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można w pod tym adresem.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

225 tysięcy dolarów na szali. Dziś poznamy triumfatorów VCT Masters Berlin 2021

Nieco ponad tydzień temu piętnaście drużyn stanęło na linii startu berlińskich finałów trzeciego etapu VALORANT Champions Tour 2021. Większości z nich...