Wtorek stać będzie pod znakiem ESEA Premier, ale nie tylko. Wszak trwa inauguracyjna kolejka grupy profesjonalnej Polskiej Ligi Esportowej. A już dziś w rozgrywkach tych zadebiutuje nie byle jaki zespół stworzony przez nie byle jaką personę.

Wybrańcy pashy w akcji

Swój pierwszy mecz rozegrają wszak podopieczni Jarosława "pashyBicepsa" Jarząbkowskiego z Pasha Gaming Camp. Przed młodymi adeptami sztuki CS:GO pojedynek z nadal szukającym drogi do krajowej czołówki Dr Pepper Teamem. – Skupiam się najbardziej na drużynie złożonej z topowych obozowiczów. W weekend wybrana została szóstka graczy, choć tak naprawdę cała 20-stka była bardzo mocna i każdy miał coś wyjątkowego – chwalił niedawno uczestników swojego obozu sam pasha. Teraz jednak przyjdzie pora, by przetestować ich umiejętności w warunkach bojowych. W międzyczasie do gry przystąpią też GGPredict VIXIT oraz skład Czas na Tłoka, który niedawno został zaangażowany przez Opera GX Phantoms. Ponadto o pierwsze ligowe punkty powalczą PL123 i akademia Illuminar Gaming, Lodis.

CZYTAJ TEŻ:
Lider i wicelider w akcji! Trwa 4. tydzień ESL Mistrzostw Polski

Anonymo i Wisła po kolejne wygrane w ESEA Premier

Ale nie samym PLE człowiek żyje. Przed nami także kolejne spotkania szóstego tygodnia ESEA Premier, w którym o zwycięstwa numera trzy powalczą zarówno Anonymo Esports, jak i Wisła All iN! Games Kraków. Podopieczni Adriana "imd" Piepera podejmą SKADE i spróbują odegrać się za niedawną porażkę podczas eliminacji do Intel Extreme Masters Fall 2021. Z kolei Biała Gwiazda stanie naprzeciwko LDLC OL, czyli bezpośredniego konkurenta w walce o czołowe lokaty w grupie B. Coś dla siebie znajdą dziś również fani x-komu AGO. Popularne Jastrzębie będą miały dziś szansę na drugą wygraną w Elisa Invitational Fall 2021, aczkolwiek o tę rywalizować będą z zawsze groźnym Dignitas VIE.

Harmonogram dzisiejszych meczów Polaków w CS:GO:

21 września
15:00 GGPredict VIXIT vs Opera GX Phantoms BO3 transmisja
18:00 Dr Pepper Team vs Pasha Gaming Camp BO3 transmisja
19:00 Anonymo Esports vs SKADE BO3 transmisja
19:00 Wisła All iN! vs LDLC OL BO3 transmisja
20:00 x-kom AGO vs Dignitas VIE BO3 transmisja
21:00 PL123 vs Lodis by Illuminar BO3 transmisja