STS
fot. x-kom AGO

Czy AGO zgarnie pierwszy triumf w tym roku? Przed nami finał 3. sezonu Funspark ULTI 2021

Już dziś gracze x-komu AGO będą mogli sięgnąć po pierwszy w tym roku triumf. I to od razu triumf międzynarodowy, bo przed podopiecznymi Mikołaja „miniroxa” Michałkowa wielki finał trzeciego sezonu Funspark ULTI 2021. AGO z szansą na sukces Popularne Jastrzębie mają za sobą już cztery mecze w ramach wspomnianych rozgrywek i wszystkie one zakończyły się […]

Już dziś gracze x-komu AGO będą mogli sięgnąć po pierwszy w tym roku triumf. I to od razu triumf międzynarodowy, bo przed podopiecznymi Mikołaja „miniroxa” Michałkowa wielki finał trzeciego sezonu Funspark ULTI 2021.

AGO z szansą na sukces

Popularne Jastrzębie mają za sobą już cztery mecze w ramach wspomnianych rozgrywek i wszystkie one zakończyły się ich zwycięstwem. A przecież łatwo wcale nie było, bo na drodze AGO znajdowały się m.in. 00Nation oraz HAVU Gaming. W niedzielę natomiast nasi rodacy zmierzą się z Lyngby Vikings, którzy w półfinale niespodziewanie pokonali Copenhagen Flames. A to wyraźnie pokazuje, że nie można ich lekceważyć – tym bardziej że kilka tygodni temu rozprawili się oni już z Polakami, ogrywając ich 2:1 w Malta Vibes Knockout Series 1. Mimo to dziś to Karol „rallen” Rodowicz i spółka uchodzić będą za faworytów. A ich motywacja może być jeszcze większa z uwagi na niedawne doniesienia sugerujące, że AGO czekać mogą kadrowe przetasowania. Dla obecnego składu może to być więc ostatnia szansa na wspólny sukces, który jednocześnie może zapewnić graczom zysk w postaci 15 tysięcy dolarów.

CZYTAJ TEŻ:
Nowa drużyna, ale forma tak samo wysoka. fr3nd błyszczy w ESL MP

Polskie derby w ESEA Premier

Sporo dziać się będzie również w obrębie rozgrywek spod szyldu ESEA. Mowa tutaj m.in. o polskich derbach w dywizji Premier, gdzie naprzeciwko siebie staną wciąż rywalizujące o awans do play-offów Anonymo Esports i Wisła All iN! Games Kraków. Z kolei na poziomie Advanced Izako Boars i MAD DOG’S PACT kontynuować będą walkę o życie, ale już bez marginesu błędu. Na drodze popularnych Dzików stanie przygotowująca się do gry na Intel Extreme Masters Fall 2021 AURA, z kolei Jacek „MINISE” Jeziak i jego koledzy zagrają z MASONIC. Ponadto w akcji zobaczymy również podopiecznych Jakuba „kubena” Gurczyńskiego z MAD Lions. Ci zagrają z akademią Virtus.pro w półfinale ESEA Cash Cup i jeżeli wygrają, to kilka godzin później przystąpią do finału, którego stawką będzie 3 tysiące dolarów.

Harmonogram dzisiejszych meczów Polaków w CS:GO:

26 września
15:00 x-kom AGO vs Lyngby Vikings BO3 transmisja
16:00 MAD Lions vs VP.Prodigy BO3 transmisja
19:00 MAD Lions/VP vs INDE IRAE/TBA BO3  
19:00 Anonymo Esports vs Wisła All iN! BO3
19:00 Izako Boars vs AURA BO3
19:00 MAD DOG’S PACT vs MASONIC BO3 transmisja
Tagi: , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

jdm oficjalnie nowym trenerem VALORANTA w FaZe

Ostatnie medialne doniesienia bardzo szybko potwierdziły się. Po długim rozbracie z esportem Joshua „jdm” Marzano powraca! Amerykanin, który przez lat...