STS
fot. GG League/Maciej Kołek

Anonymo i TPT zainaugurują 5. kolejkę ESL Mistrzostw Polski

Faza zasadnicza ESL Mistrzostw Polski w CS:GO znajduje się na półmetku. Już dziś rozpocznie się jednak piąta kolejka, która może sporo namieszać w kwestii układu tabeli – zwłaszcza że pauzować będą zarówno Wisła All iN! Games Kraków, jak i przewodzący obecnie stawce Team ESCA Gaming. Wszystko o ESL Mistrzostwach Polski: Anonymo w pogoni za liderem […]

Faza zasadnicza ESL Mistrzostw Polski w CS:GO znajduje się na półmetku. Już dziś rozpocznie się jednak piąta kolejka, która może sporo namieszać w kwestii układu tabeli – zwłaszcza że pauzować będą zarówno Wisła All iN! Games Kraków, jak i przewodzący obecnie stawce Team ESCA Gaming.


Wszystko o ESL Mistrzostwach Polski:


Anonymo w pogoni za liderem

Absencja tej dwójki to szansa dla Anonymo Esports. Janusz „Snax” Pogorzelski i jego koledzy po słabym początku sezonu ostatnio zaimponowali, dwukrotnie ogrywając wspomnianą Wisłę. Dzięki temu udało im się wskoczyć na podium, skąd mogą przypuścić atak na pierwszą lokatę. Co prawda w tej kolejce na pewno nie uda im się zrzucić graczy ESCA z tronu, ale mogą w znacznym stopniu zmniejszyć swoją stratę do nich. Na ten moment oba zespoły dzieli wszak siedem oczek, ale przy pomyślnych dla Anonimowych rozstrzygnięciach różnica ta może po piątej kolejce wynosić już tylko jeden punkt, czyli tyle, co nic.

Jednak aby tak się stało podopieczni Adriana „imd” Piepera muszą w poniedziałek dwukrotnie sięgnąć po zwycięstwo. I szanse na takie zakończenie dzisiejszych zmagań są spore, bo na drodze Anonimowych stanie zamieszany w walkę o utrzymanie Tarczyński Protein Team. Zawodnicy TPT mają już za sobą osiem spotkań, ale tylko dwa z nich udało im się wygrać. W efekcie okupują oni dopiero ósmą lokatę – ostatnią bezpieczną. Z drugiej strony tabela ESL MP nadal jest na tyle płaska, że nic nie stoi na przeszkodzie, by gracze Damiana „MdN-a” Kisielewskiego znaleźli się nawet na podium. Niemniej warunkiem są dwie wygrane z Anonymo.

Poniedziałkowy harmonogram ESL Mistrzostw Polski:

27 września
20:30 Tarczyński Protein Team vs Anonymo Esports Inferno
21:45 Anonymo Esports vs Tarczyński Protein Team Mirage

Wszystkie mecze wraz z polskim komentarzem oglądać można w ESL.TV Polska. Po więcej informacji na temat ESL Mistrzostw Polski Jesień 2021 zapraszamy do naszej relacji.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Zespół mantuu rozczarował, NAVI i FaZe jadą na jesienne finały BLAST Premier

Nie da się ukryć, że wszyscy spodziewali się po OG znacznie więcej. Ostatecznie jednak międzynarodowy skład kompletnie zawiódł podczas fazy grupowej B...