STS
fot. Maciej Kołek/Anonymo Esports

KEi wspomoże Anonymo podczas play-offów ESEA Premier

Już jutro po dłuższej przerwie powraca 38. sezon ESEA Premier. Przed nami faza pucharowa, podczas której toczone będą ostateczne boje o upragniony awans do ESL Pro League. Awans, na który chrapkę mają m.in. trzy formacje znad Wisły. Wśród owej trójki znajduje się też Anonymo Esports, które obecnie boryka się z problemami natury kadrowej. Niedawne rozstanie […]

Już jutro po dłuższej przerwie powraca 38. sezon ESEA Premier. Przed nami faza pucharowa, podczas której toczone będą ostateczne boje o upragniony awans do ESL Pro League. Awans, na który chrapkę mają m.in. trzy formacje znad Wisły. Wśród owej trójki znajduje się też Anonymo Esports, które obecnie boryka się z problemami natury kadrowej. Niedawne rozstanie z Piotrem „blacktearem5” Kasińskim sprawiło, że w składzie powstał wakat, a opcji jego zapełnienia nie było zbyt wiele.

KEi tymczasowo wraca do składu

Tak naprawdę możliwości były trzy. Pierwsza to gra z trenerem, Adrianem „imd” Pieperem, który niedawno otrzymał nawet nagrodę MVP szóstej kolejki ESL Mistrzostw Polski. Druga to skorzystanie z pomocy przebywającego obecnie na rezerwie Wiktora „mynia” Kruka. Trzecią było natomiast sięgnięcie po innego rezerwowego, Kamila „KEia” Pietkuna. Ostatecznie zdecydowano się na opcję numer trzy i tak naprawdę trudno się dziwić.

Wszak KEi jako jedyny z tej trójki znajduje się w rytmie meczowym. O ile mynio do gry wrócił dopiero niedawno za sprawą występu w eliminacjach do Intel Extreme Masters Winter w barwach adwokacika, tak Pietkun pojawia się na serwerze regularnie. Wszystko dlatego, że wraz z miksem Dolej Miodu udało mu się awansować do ESL MP, gdzie on i jego partnerzy rozegrali już dziesięć pojedynków. Wygląda więc na to, że 20-latek ostatnie spotkanie w Anonymo ma dopiero przed sobą. Kiedy ono nastąpi? To zależeć będzie od tego, jak podopieczni imd poradzą sobie w play-offach. Te rozpoczną we wtorek o godzinie 20:00 od starcia z Sangal Esports.

Skład Anonymo Esports podczas play-offów ESEA Premier:

  • Janusz „Snax” Pogorzelski
  • Kamil „KEi” Pietkun
  • Kacper „Kylar” Walukiewicz
  • Paweł „innocent” Mocek
  • Patryk „Demho” Tomaszewski
  • Adrian „IMD” Pieper – trener

Warto jednak wspomnieć, że rozwiązanie z KEiem ma charakter wyłącznie tymczasowy i wynika z regulaminowych ograniczeń ESEA Premier. Wszak 14 października przy okazji meczu z eSubą w Malta Vibes Knockout 3 Anonymo korzystać będzie z pomocy nieznanych jeszcze zmienników. Pewną ciekawostką jest tutaj liczba mnoga, bo przecież formalnie w składzie istnieje tylko jedno wolne miejsce, nie wiadomo więc, co konkretnie się za tym kryje. Wiadomo natomiast, że ekipa chciałby skompletować drużynę przed 17 października, gdy podejmie HONORIS w ósmej kolejce ESL Mistrzostw Polski.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Nowy prowadzący w AGO! Grashog dołącza do drużyny Jastrzębi

Niedawno do fanów x-komu AGO dotarła smutna wieść związana z odejściem aż dwóch członków składu CS:GO. Nie ma jednak co rozpamiętywać przeszłości, tym...