STS
fot. DreamHack/Stephanie Lindgren

Freya dołącza do obsady PGL Major Stockholm 2021

Kilka dni temu organizatorzy PGL Major Stockholm 2021 zaprezentowali listę osób, które odpowiadać będą za oprawę zbliżającej się imprezy. Poznaliśmy wówczas komentatorów, analityków i prowadzących, ale okazuje się, że lista ta nie była kompletna.

Po trzech latach Freya wraca na Majora

Wczoraj dołączyła do niej bowiem jeszcze jedna osoba. Mowa tutaj o Freyi „Freyi” Spiers, która na szerokie wody wypłynęła dzięki współpracy z FACEITEM przy okazji zarówno Esports Championship Series, jak i Majora w Londynie. Potem działała ona również przy okazji kolejnych odsłon Flashpointa, BLAST Premier czy też DreamHack Open, najczęściej pełniąc rolę hosta, ale nierzadko odpowiadając też za wywiady. Aczkolwiek w stolicy Szwecji pojawi się właśnie jako stage host, który będzie prowadzić zawody ze sztokholmskiej sceny – dokładnie tę samą funkcję pełniła podczas wspomnianego FACEIT Major London 2018.

– To ogromny zaszczyt móc pełnić rolę stage hosta podczas PGL Majora! Nie jestem w stanie opisać, jak podekscytowana się czuję na myśl, że będę obecna w arenie. Nie mogę się doczekać, by móc dalej współdzielić moją pasję z tą niesamowitą społecznością. Dziękuję PGL i wszystkim, którzy wspierali mnie w kwestii tej wspaniałej okazji – nie kryła radości 25-letnia Brytyjka. Przypomnijmy, że poza nią w obsadzie zbliżających się mistrzostw świata w CS:GO znajdą się również m.in. Richard Lewis, Duncan „Thorin” Shields, Anders Blume, Auguste „Semmler” Massonnat oraz Matthew „Sadokist” Trivett.

PGL Major Stockholm 2021 odbędzie się między 26 października a 7 listopada. Udział w zawodach wezmą w sumie 24 drużyny, które walczyć będą o 2 miliony dolarów – największą pulę nagród w historii Majorów CS:GO.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

170 000 € – tyle zapłacił coldzera, aby przejść do FaZe

Pamiętacie jesień 2019 roku, kiedy to głośno mówiło się o transferze FaZe Clanu? Wówczas Marcelo "coldzera" David opuścił MIBR i przeniósł się właśnie...