Kilka dni temu organizatorzy PGL Major Stockholm 2021 zaprezentowali listę osób, które odpowiadać będą za oprawę zbliżającej się imprezy. Poznaliśmy wówczas komentatorów, analityków i prowadzących, ale okazuje się, że lista ta nie była kompletna.

Po trzech latach Freya wraca na Majora

Wczoraj dołączyła do niej bowiem jeszcze jedna osoba. Mowa tutaj o Freyi "Freyi" Spiers, która na szerokie wody wypłynęła dzięki współpracy z FACEITEM przy okazji zarówno Esports Championship Series, jak i Majora w Londynie. Potem działała ona również przy okazji kolejnych odsłon Flashpointa, BLAST Premier czy też DreamHack Open, najczęściej pełniąc rolę hosta, ale nierzadko odpowiadając też za wywiady. Aczkolwiek w stolicy Szwecji pojawi się właśnie jako stage host, który będzie prowadzić zawody ze sztokholmskiej sceny – dokładnie tę samą funkcję pełniła podczas wspomnianego FACEIT Major London 2018.

– To ogromny zaszczyt móc pełnić rolę stage hosta podczas PGL Majora! Nie jestem w stanie opisać, jak podekscytowana się czuję na myśl, że będę obecna w arenie. Nie mogę się doczekać, by móc dalej współdzielić moją pasję z tą niesamowitą społecznością. Dziękuję PGL i wszystkim, którzy wspierali mnie w kwestii tej wspaniałej okazji – nie kryła radości 25-letnia Brytyjka. Przypomnijmy, że poza nią w obsadzie zbliżających się mistrzostw świata w CS:GO znajdą się również m.in. Richard Lewis, Duncan "Thorin" Shields, Anders Blume, Auguste "Semmler" Massonnat oraz Matthew "Sadokist" Trivett.

PGL Major Stockholm 2021 odbędzie się między 26 października a 7 listopada. Udział w zawodach wezmą w sumie 24 drużyny, które walczyć będą o 2 miliony dolarów – największą pulę nagród w historii Majorów CS:GO.