STS
fot. Valve

Jak zdobyć skrzynki podczas Majora CS:GO? [PORADNIK 2021]

Dwa lata przyszło nam czekać na kolejnego Majora CS:GO. Ale w końcu nadchodzi i chyba tylko katastrofa mogłaby wpłynąć na fakt, że już w najbliższy wtorek czołowi gracze z całego świata ponownie staną do boju o mistrzostwo świata. Do boju staną również kibice, chociaż oni walczyć będą o wyjątkowe i cenne skrzynki z unikatowymi przedmiotami. […]

Dwa lata przyszło nam czekać na kolejnego Majora CS:GO. Ale w końcu nadchodzi i chyba tylko katastrofa mogłaby wpłynąć na fakt, że już w najbliższy wtorek czołowi gracze z całego świata ponownie staną do boju o mistrzostwo świata. Do boju staną również kibice, chociaż oni walczyć będą o wyjątkowe i cenne skrzynki z unikatowymi przedmiotami. Jak je zdobyć? Odpowiedź wbrew pozorom nie jest wcale taka prosta, bo podobnie jak przed dwoma laty w Berlinie, tak i tym razem przy okazji PGL Major Stockholm 2021 sprawa będzie nieco bardziej skomplikowana.

W przeszłości bowiem wystarczyło po prostu oglądać oficjalne streamy i mieć podłączone pod nie konto Steam. Ale teraz to nie wszystko. Wcześniej bowiem musimy nabyć specjalną przepustkę, tzw. Viewer Pass, który w wersji podstawowej kosztuje 39,29 zł. Wraz z nią otrzymamy dostęp do Pick’Em Challenge oraz możliwość zdobycia do trzech tokenów, które potem podczas wybranego przez nas spotkania możemy zamienić na zestaw pamiątkowy Stockholm 2021.

Nie ma więc już elementu losowego, bo wraz z VP mamy pewność, że na pewno przynajmniej część wydanych pieniędzy się nam zwróci w takiej czy innej formie. A jak bardzo? To zależeć będzie od kilku kwestii, w tym m.in. od poziomu naszej odznaki. Im wyższy poziom wbijemy poprzez wykonywanie różnych zadań, tym więcej tokenów dostaniemy. Ale, jak zostało wspomniane, są to maksymalnie trzy tokeny – chyba że kupimy specjalną wersję Viewer Passa za 70,99 zł, wraz z którą dostaniemy trzy dodatkowe żetony. Kolejne tokeny będziemy mogli też nabywać w trakcie trwania wydarzenia.

A co potem? Potem pozostaje nam tylko wykonywać wspomniane zadania i liczyć na łut szczęścia, bowiem tylko od niego zależeć będzie, czy faktycznie uda nam się zrobić wszystko. Wśród misji, które otrzymamy w ramach Viewer Passa, znalazły się bowiem:

  • aktywuj swój żeton przed zakończeniem turnieju
  • dokonaj wszystkich dziewięciu typowań w Pick’Emie Fazy Nowych Pretendentów nim ta się rozpocznie
  • dokonaj pięciu prawidłowych typowań w Pick’Emie Fazy Nowych Pretendentów
  • dokonaj wszystkich dziewięciu typowań w Pick’Emie Fazy Nowych Legend nim ta się rozpocznie
  • dokonaj pięciu prawidłowych typowań w Pick’Emie Fazy Nowych Legend
  • dokonaj wszystkich siedmiu typowań w Pick’Emie Fazy Nowych Mistrzów nim ta się rozpocznie
  • dokonaj dwóch prawidłowych typowań w Pick’Emie w ćwierćfinale
  • dokonaj jednego prawidłowego typowania w Pick’Emie w ćwierćfinale
  • dokonaj prawidłowego typowania w Pick’Emie w wielkim finale

Jak więc widać, chodzi nie tylko o to, by typować, ale by również z tymi typowaniami trafiać. Tylko to pozwoli nam podnieść poziom naszego żetonu na tyle, byśmy mogli uzyskać dostęp do wszystkich trzech tokenów, a w efekcie uzyskali wszystkie trzy zestawy pamiątek związanych z PGL Major Stockholm 2021. Co ciekawe, w przeciwieństwie do ubiegłych lat, tym razem nie musimy oglądać spotkań. Wystarczy, że będziemy starali się przewidzieć ich wynik.

Tagi: , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Carzzy, MAD Lions, Worlds 2021

Kontrowersje wokół MAD Lions. Oberwało się Carzzy'emu

Do europejskich organizacji przeżywających PR-owy kryzys po Worlds 2021 dołączyło właśnie MAD Lions. Jak niedawno informowaliśmy, swoją wewnętrzną afe...