STS
fot. ESL

Polska transmisja z Majora z dużym wzmocnieniem! Morgen usiądzie za mikrofonem

Kilka dni temu agencja Fantasyexpo zaprezentowała obsadę polskiej transmisji z PGL Major Stockholm 2021. Fanom jednak w oczy rzuciła się znacząca absencja, o czym nie omieszkali poinformować w mediach społecznościowych. Morgen i Luz dołączają do polskiej obsady Majora! Ale spokojnie – głosy widzów zostały wysłuchane! Do grona rodzimych komentatorów trwających mistrzostw świata w CS:GO dołączył […]

Kilka dni temu agencja Fantasyexpo zaprezentowała obsadę polskiej transmisji z PGL Major Stockholm 2021. Fanom jednak w oczy rzuciła się znacząca absencja, o czym nie omieszkali poinformować w mediach społecznościowych.

Morgen i Luz dołączają do polskiej obsady Majora!

Ale spokojnie – głosy widzów zostały wysłuchane! Do grona rodzimych komentatorów trwających mistrzostw świata w CS:GO dołączył bowiem znany z organizowanych przez ESL turniejów Maciej „Morgen” Żuchowski! Na polskim streamie z Majora pojawi się on dwukrotnie. Po raz pierwszy 6 listopada, gdy skomentuje jeden z meczów półfinałowych. W tej roli zastąpi Piotra „izaka” Skowyrskiego, który zamiast tego zasiądzie przy stole analityków. Co ciekawe, przy tym znajdzie się również sam Morgen, który 7 listopada, ostatniego dnia imprezy, wesprze Kubę „KubiKa” Kubiaka oraz Radka „Mad1” Florkowskiego.

Warto w tym miejscu wspomnieć, że Żuchowski to nie jedyna osoba, która dołączyła do obsady mistrzostw świata już po ich rozpoczęciu. Podczas polskiej transmisji z półfinałów obecny będzie również Maciej „Luz” Bugaj – w przeszłości zawodnik m.in. PRIDE oraz Izako Boars, a obecnie szkoleniowiec Ungentium. Jak ogłoszono w oficjalnej informacji prasowej, 27-latek przy okazji starć 1/2 finału „podzieli się swoją specjalistyczną wiedzą”.

Polską transmisję z PGL Major Stockholm 2021 śledzić można na dwóch kanałach na Twitchu. Główny stream prowadzony jest na oficjalnym kanale Piotra „izaka” Skowyrskiego, podczas gdy stream B znajduje się na kanale ESPORT NOW.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

ex-MAD DOG'S PACT powraca. AWARIA na polskiej scenie VALORANTA

Za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych Piotr "YouBreak" Chodoła zapowiedział reaktywację ex-MAD DOG'S PACT. Niemniej jednak w zespole zaszła...