STS
fot. Actina PACT

W ESL Mistrzostwach Polski wszystko już jasne – PACT ostatnim z finalistów!

Dziś poznaliśmy czwarty i jednocześnie ostatni zespół, który pojawi się na lanowych finałach ESL Mistrzostw Polski w Katowicach. Po bilet na nadchodzącą imprezę sięgnął MAD DOG’S PACT, który w meczu ostatniej szansy pokonał Ungentium. Wszystko o ESL Mistrzostwach Polski: PACT jedzie na finały ESL MP Co ciekawe, PACT od samego początku play-offów do każdego meczu […]

Dziś poznaliśmy czwarty i jednocześnie ostatni zespół, który pojawi się na lanowych finałach ESL Mistrzostw Polski w Katowicach. Po bilet na nadchodzącą imprezę sięgnął MAD DOG’S PACT, który w meczu ostatniej szansy pokonał Ungentium.


Wszystko o ESL Mistrzostwach Polski:


PACT jedzie na finały ESL MP

Co ciekawe, PACT od samego początku play-offów do każdego meczu przystępował z nożem na gardle. Podopieczni Vincenta „VinSa” Jozefiaka wypadli w fazie zasadniczej na tyle słabo, że swoją przygodę z drugim etapem zaczęli w 1. rundzie dolnej drabinki, ale mimo to nie poddali się. Zamiast tego w poprzednich dniach wyrzucili za burtę zarówno M1 EDEN, jak i Team ESCA Gaming. Ungentium natomiast już wczoraj mogło przypieczętować swój awans na lanowe finały, ale w drabince górnej musiało uznać wyższość Wisły All iN! Games Kraków.

Dla obu drużyn niedzielne spotkanie było więc ostatnią szansą na to, by osiągnąć swój cel. Niemniej w pierwszych minutach większą motywacją wykazał się PACT, który mimo gry po stronie atakującej zdominował Nuke’a i pierwszą połowę kończył z prowadzeniem 10:5! Ale to nie był jeszcze koniec emocji, bo Patryk „Sidney” Korab i spółka podjęli próbę comebacku i zabrakło im naprawdę niewiele, niemniej ostatecznie polegli 13:16. Wobec tego zawodnicy Macieja „Luza” Bugaja musieli szukać dla siebie nadziei na Inferno. Problem w tym, że tam wszystko nadal działo się pod dyktando PACTU, który kontrolował przebieg wydarzeń na serwerze i bez większego pośpiechu przypieczętował swój sukces, triumfując tym razem 16:10.

Komplet niedzielnych wyników ESL Mistrzostw Polski:

31 października

3. runda drabinki przegranych

18:00 MAD DOG’S PACT 2:0 Ungentium Nuke 16:13
Inferno 16:10

Tym samym to MAD DOG’S PACT zmierzy się z broniącym tytułu HONORIS w półfinale ESL Mistrzostw Polski Jesień 2021. Drugą parę półfinałową tworzyć będą natomiast Anonymo Esports oraz Wisła All iN! Games Kraków. Po więcej informacji na temat zawodów zapraszamy do naszej relacji.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Honor LPL uratowany! EDG pokonuje Gen.G w drugim półfinale Worlds

Wczoraj po pełnej serii BO5 poznaliśmy pierwszego finalistę Worlds 2021, którym jest DWG KIA. Natomiast dzisiaj do walki w drugim półfinale stanęło ko...