Najlepsza drużyna z League of Legends Pro League, czyli EDward Gaming zdobyła tytuł mistrza świata pokonując DWG KIA w finale. Dzięki temu przejęli od Koreańczyków Puchar Przywoływacza, a także otrzymali pierścienie przygotowane specjalnie na tą edycję Worldsów. Natomiast na tym lista się nie kończy i prawdopodobnie w skład nagród dojdą jeszcze nieruchomości od sponsora.

Dom za mistrzostwo w League of Legends

Linda Pro League podała na Twitterze informację, jakoby EDG miało umowę z Zhu Jiang Investment Group, która przewiduje dom dla każdego zawodnika za wygraną na Worldsach. Na ten moment nie znamy więcej szczegółów, jednak możliwym scenariuszem jest to, że graczom zostaną przekazane mieszkania. Jeśli więc reprezentanci chińskiej organizacji nie mieli do tej pory własnej nieruchomości, to problem ten został rozwiązany. Cała akcja związana może być z planem inwestycyjnym Zhu Jiang, czyli "Future City Project". Lokalizacja to prawdopodobnie dzielnica Panyu w mieście Kanton.

Więcej informacji na ten temat powinno pojawić się wkrótce. Natomiast sam fakt jest na pewno miłą niespodzianką dla samych zawodników.

CZYTAJ TEŻ:
Rekordowy finał Worlds! Nowy najlepszy wynik oglądalności LoL-a