STS
Among Ux, Arcane
fot. Innersloth i Riot Games

Arcane jest wszędzie. Kolejny crossover – tym razem z Among Us

Ostatnimi czasy najnowsza produkcja Riot Games, czyli animacja Arcane, pojawia się dosłownie wszędzie. Jakiś temu byliśmy świadkami pierwszego w historii crossoveru postaci z League of Legends, którzy pojawili się w PUBG Mobile. Następnie przyszedł czas na Jinx w Fortnite. Dziś twórcy skompletowali swoistego hat-tricka – oficjalnie ogłoszono bowiem współpracę z Among Us. Heimerdinger reprezentantem Arcane […]

Ostatnimi czasy najnowsza produkcja Riot Games, czyli animacja Arcane, pojawia się dosłownie wszędzie. Jakiś temu byliśmy świadkami pierwszego w historii crossoveru postaci z League of Legends, którzy pojawili się w PUBG Mobile. Następnie przyszedł czas na Jinx w Fortnite. Dziś twórcy skompletowali swoistego hat-tricka – oficjalnie ogłoszono bowiem współpracę z Among Us.

Heimerdinger reprezentantem Arcane

Among Us – tej gry chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Jednak jeśli ktoś pierwszy raz spotyka się z tym tytułem warto wspomnieć, że jest to dosyć nietypowa gra strategiczna, w którą może grać od czterech do nawet piętnastu graczy. Zadaniem większości w danej rozgrywce jest wykonywanie prostych zadań, natomiast podczas jej trwania muszą uporać się nie tylko z usterkami maszyny. W grupie znajdują się bowiem sabotażyści, których celem jest opóźnianie tej sztuki.

Dzisiaj na oficjalnym Twitterze Among Us pojawił się wpis, który zapowiada, że Arcane zawita także w świecie tej produkcji. Kto z tego świata pasuje do statku kosmicznego? Po tym wpisie możemy być pewni, że zawita na nim profesor Heimerdinger oraz jeden z Enforcerów.

Crossover zostanie sfinalizowany 12 listopada, wtedy też poznamy więcej szczegółów. Natomiast premiera drugiego aktu Arcane będzie miała miejsce już w ten weekend z soboty na niedzielę o 3:00 rano czasu polskiego.

CZYTAJ TEŻ:
Arcane nadchodzi wielkimi krokami. Zapowiedź drugiego aktu już dostępna
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
xMatty, Wind And Rain, ESL Premiership

Kolejny gracz z ligi regionalnej w LEC-u? xMatty może dołączyć do BDS

Nieubłaganie zbliża się otwarcie rynku transferowego na scenie League of Legends. Cały czas jesteśmy odbiorcami nowych przecieków oraz plotek dotycząc...