STS
fot. Maciej Kołek / ishootesports.com

AGO przystępuje do rozgrywek o 43 tysiące dolarów

Już dziś rozpoczynają się zmagania w ramach KeyDrop Cup. W puli pieniężnej rozgrywek znalazło się nie tylko 20 tysięcy dolarów przekazane przez organizatorów, ale również kolejne 23 tysiące, które uzyskano na zasadzie crowdfundingu. W sumie daje to 43 tysiące dolarów, o które walczyć będzie m.in. x-kom AGO. AGO liczy na udaną końcówkę roku Popularne Jastrzębie […]

Już dziś rozpoczynają się zmagania w ramach KeyDrop Cup. W puli pieniężnej rozgrywek znalazło się nie tylko 20 tysięcy dolarów przekazane przez organizatorów, ale również kolejne 23 tysiące, które uzyskano na zasadzie crowdfundingu. W sumie daje to 43 tysiące dolarów, o które walczyć będzie m.in. x-kom AGO.

AGO liczy na udaną końcówkę roku

Popularne Jastrzębie nie mają ostatnio najlepszego okresu. Wszak poza słabym występem na V4 Future Sports Festival 2021 przyszła również przeciętna postawa w ESEA Premier. W efekcie wiele osób już zapomniało, że przecież jeszcze niedawno podopieczni Mikołaja „miniroxa” Michałkowa mogli świętować awans do ESL Pro League, bo ten niewątpliwy sukces został przykryty kolejnymi rozczarowaniami. Dlatego też AGO musi chwytać się każdej szansy, by zakończyć ten rok w lepszych nastrojach. A idealny ku temu wydaje się właśnie KeyDrop Cup.

CZYTAJ TEŻ:
ESL Pro League nie dla Anonymo!

Damian „Furlan” Kisłowski i spółka swoją przygodę z online’owymi rozgrywkami zaczną od meczu z INDE IRAE, czyli rosyjskim składem, który zajmuje obecnie 55. miejsce w światowym rankingu. Członkami tej formacji są m.in. znany z Teamu Spirit Vadim „DavCost” Vasilyev oraz związany w przeszłości z forZe Dmitriy „facecrack” Alekseyev. Tak czy inaczej, niezależnie od wyniku tego pojedynku możemy mieć pewność, że zobaczymy dziś AGO jeszcze co najmniej raz, a może nawet dwa razy. Wszystko dlatego, że w sobotę odbędą się wszystkie spotkania grupy A, w której rywalizować będą również dwie bułgarskie ekipy, Team Fiend i FATE Esports.

Harmonogram dzisiejszych meczów Polaków w CS:GO:

27 listopada
13:00 x-kom AGO vs INDE IRAE BO1 transmisja
14:00 mecz wygranych grupy A (AGO) BO1
15:00 mecz przegranych grupy A (AGO) BO1
16:00 decydujący mecz grupy A (AGO) BO1
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ekipy KEia i kubena w bezpośrednim meczu o ESL Pro League

Wcześniej Wisła All iN! Games Kraków, a teraz również Anonymo Esports – oba polskie zespoły zakończyły już swój udział w EPL Conference. Tym samym w g...