STS
fot. twitter.com/JackinhoCS

Jackinho definitywnie opuszcza Fnatic

Po dziesięciu miesiącach związek Jacka „Jackinho” Ströma Mattssona oraz Fnatic definitywnie dobiegł końca. Szwedzki snajper oficjalnie opuścił bowiem szeregi brytyjskiej organizacji. Śledź transfery na scenie Counter-Strike’a: Po kilku tygodniach na ławce Jackinho odchodzi Niemniej taki rozwój wypadków nie jest bynajmniej zaskoczeniem, bo od 9 października 22-latek i tak przebywał na ławce rezerwowych. Wtedy to jego […]

Po dziesięciu miesiącach związek Jacka „Jackinho” Ströma Mattssona oraz Fnatic definitywnie dobiegł końca. Szwedzki snajper oficjalnie opuścił bowiem szeregi brytyjskiej organizacji.


Śledź transfery na scenie Counter-Strike’a:


Po kilku tygodniach na ławce Jackinho odchodzi

Niemniej taki rozwój wypadków nie jest bynajmniej zaskoczeniem, bo od 9 października 22-latek i tak przebywał na ławce rezerwowych. Wtedy to jego miejsce w składzie przejął Owen „smooya” Butterfield. – Od teraz jestem wolnym zawodnikiem. Jestem wdzięczny Fnatic za szansę, którą otrzymałem. Dziękuję! Jestem też bardzo podekscytowany perspektywą znalezienia nowego projektu i wykorzystania zdobytego doświadczenia, by pokazać najlepszą możliwą wersję siebie. Jeżeli ktoś jest zainteresowany moimi usługami, proszony jest o kontakt ze mną lub GLHF Agencyogłosił sam Ström Mattsson za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Jackinho dołączył do Fnatic w połowie stycznia tego roku, stając wówczas przed niesamowicie trudnym zadaniem. Niedoświadczony gracz musiał wszak wejść w buty legendy organizacji, Robina „flushy” Rönnquista i ewidentnie go to przerosło. Dość powiedzieć, że w trakcie przywdziewania pomarańczowo-czarnych barw snajper wypracował rating na poziomie 0,98 – słabiej od niego wypadł tylko prowadzący ekipy, Alex „ALEX” McMeekin. Samo Fnatic zaś nie potrafiło osiągnąć żadnych znaczących sukcesów, bo największym z nich było drugie miejsce podczas cs_summit 7. Dodatkowo zespół nie zakwalifikował się też na Majora, co ostatecznie przypieczętowało los 22-letniego gracza.

Przypomnijmy, że skład Fnatic prezentuje się następująco:

  • Freddy „⁠KRIMZ⁠” Johansson
  • Ludvig „⁠Brollan⁠” Brolin
  • Alex „⁠ALEX⁠” McMeekin
  • William „⁠mezii⁠” Merriman
  • Owen „⁠smooya⁠” Butterfield
  • Jamie „⁠keita⁠” Hall – trener
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Tego dnia... pierwszy Major w historii pada łupem Fnatic

Obecnie turnieje rangi Major są czymś oczywistym. Każdego roku Valve raczy nas 2-3 zawodami tej rangi, które pomagają wyłonić najlepszą w danym momenc...