O tym, że Ibai "Ibai" Llanos i Gerard Piqué mieli w planach stworzenie własnej marki na scenie League of Legends, wiemy już od dawna. W międzyczasie dowiedzieliśmy się również, że nowa organizacja od przyszłego sezonu będzie występowała w LVP Superlidze. Dziś odbyło się natomiast specjalne wydarzenie, na którym popularny streamer oraz piłkarz FC Barcelony zaprezentowali nazwę, logo oraz skład zespołu. Nowa drużyna będzie nosiła nazwę KOI, a w jej szeregach znaleźli się znani gracze regionalnych zmagań LoL-a.

CZYTAJ TEŻ:
Nowy skład KCORP przegrywa w showmatchu z KOI. Jak wypadł Rekkles?

Nazwa, logo i wiele innych

Samo przedsięwzięcie rozpoczęło się około godziny 19:00. Dwaj właściciele nowej formacji stworzyli w pełni przemyślane i zorganizowane show, w którym krok po kroku ujawniali coraz to więcej szczegółów. Przez pierwszą połowę wydarzenia zaprezentowano nie tylko nazwę, logo czy barwy zespołowe, ale dodatkowo ukazano też wzory koszulek. Co dość zaskakujące, zaprezentowano dwa różne komplety, mające prawdopodobnie odnosić się do drużynowych sportów tradycyjnych.

Poza ukazaniem jeszcze sponsorów wspierających organizację właściciele KOI przedstawili również szereg ludzi, którzy od teraz związani będą z organizacją. Mowa oczywiście o content creatorach, streamerach oraz wielu innych sławnych (głównie w Hiszpanii) personach. Od razu można było zauważyć, że formacja będzie chciała mocno wejść na rynek i nie ograniczać się jedynie do rozgrywek esportowych, a stworzyć coś na zdecydowanie większą skalę.

KOI z szansą na pierwszy sukces

Po długim okresie oczekiwania i trzymania widowni w napięciu w końcu nadszedł czas na gwóźdź programu – zawodników i sztab trenerski dywizji LoL-a. Na górnej alei KOI znalazł się Enzo "SLT" Gonzalez, który jeszcze do niedawna występował w akademii oraz głównym składzie Teamu Vitality. Dżunglerem ekipy będzie Luis "Koldo" Pérez, czyli były sojusznik Bartłomieja "Fresskowego" Przewoźnika z G2 Arctic. Na środkowej alei zagra Jørgen "Hatrixx" Elgåen przywdziewający przez ostatni rok trykot BT Excel. Na dolnej alei ramię w ramię będą walczyć Rafa "Rafitta" Ayllón oraz Daniel "seaz" Binderhofer, czyli byli reprezentanci kolejno UCAM Esports Club i BIG.

Poza wyjściową piątką w szeregach zespołu znalazł się jeszcze były kolega drużynowy hiszpańskiego strzelca – Pedro "Plasma" Simões Ribeiro, wpisany jako rezerwowy wspierający. Oczywiście całą brygadą musi ktoś dowodzić, a tym kimś jest były szkoleniowiec MAD Lions Madrid Jesús "Falco" Pérez Rubio.

Od razu po odkryciu przez KOI wszystkich kart i rozwianiu wszelkich wątpliwości na scenę wyszli zawodnicy Karmine Corp. To wszystko naturalnie za sprawą ogłoszonego wcześniej showmatchu, jaki miał się rozegrać pomiędzy świeżo zaprezentowanym składem Ibaia i Piqué. Wszystko możecie obejrzeć na kanale Ibaia oraz Kamela "Kameto" Kebira.

Tak prezentuje się skład KOI na sezon 2022 LVP Superliga:

KOI Enzo "SLT" Gonzalez
Luis "Koldo" Pérez
Jørgen "Hatrixx" Elgåen
Rafa "Rafitta" Ayllón Zapata
Daniel "seaz" Binderhofer
Jesús "Falco" Pérez Rubio