Znamy już pełny kształt składu, w jakim AGO ROGUE przystąpi do wiosennego splitu Ultraligi. Dziś bowiem rodzima organizacja zaprezentowała piątego zawodnika – tym razem tego, który występować będzie na pozycji supporta. I, co ciekawe, ponownie sięgnęła ona po posiłki ze sceny niemieckiej.

Skład AGO ROGUE już znany

Z tej już wcześniej przybyli związani dotychczas z GamerLegionem Jochem „Rabble” van Graafeiland i Ardian "Nite" Spahiu. Teraz zaś pod skrzydła akademii Rogue trafił Leon "Leon" Anton, czyli były już zawodnik PENTY 1860. Dla 20-latka będzie to pierwsza w karierze okazja, by spróbować swoich sił poza rodzimą scenę, gdyż od 2020 roku reprezentował on tylko dwie organizacje – MTW Gaming oraz właśnie PENTĘ. Z tą drugą sięgnął nawet po wicemistrzostwo letniego splitu Prime League Pro Division, dzięki czemu on i jego koledzy awansowali nawet na European Masters 2021. Niemniej imprezy tej nie zawojowali, odpadając w fazie grupowej z kompletem porażek.

Mimo to Leon otrzyma szansę, by zaprezentować swoje umiejętności w mistrzostwach Polski. Co ciekawe, w przypadku samego AGO ROGUE będzie to pierwsza w historii sytuacja, gdy skład organizacji w większości składa się z zawodników spoza Polski. Wszak naszych rodaków w ekipie znajdziemy tylko dwóch i będą to Jakub „Sinmivak” Rucki oraz Damian "Lucker" Konefał. Nic więc dziwnego, że za wyniki zespołu także odpowiedzialny będzie trener z zagranicy. Prawdopodobnie już niedługo stery w formacji obejmie Marcus „Blumigan” Blom, który przez ostatnie dwa i pół roku pełnił rolę asystenta w pierwszej drużynie Rogue, a w grudniu objął w organizacji funkcję Head of Player Development.

Tak prezentuje się aktualny skład AGO ROGUE na siódmy sezon Ultraligi:

Jakub „Sinmivak” Rucki
Jochem „Rabble” van Graafeiland
Ardian "Nite" Spahiu
Damian "Lucker" Konefał
Leon "Leon" Anton