STS
Wisła All iN! Games Kraków, Sobol, snatchie
fot. Wisła All iN!

Czas na debiut nowej Wisły! Sobol, snatchie i spółka podejmą Endpoint

Wisła All iN! Games Kraków wykorzystała przerwę międzysezonową na wzmocnienie swojego składu CS:GO. I to wzmocnienie konkretne, bo mistrzowie Polski zatrudnili dwóch rozpoznawalnych na naszej scenie zawodników. Teraz jednak przyszła wreszcie pora, by powiedzieć „sprawdzam”!

Pierwszy mecz Sobola i snatchiego

Przypomnijmy, że dwa tygodnie temu szeregi Białej Gwiazdy zasilili związany dotychczas z MAD DOG’S PACT Kamil „Sobol” Sobolewski, a także były snajper x-komu AGO i Anonymo Esports, Michał „snatchie” Rudzki. Mówimy tutaj więc o naprawdę mocnych z perspektywy naszej sceny nazwiskach, których przyjście może być dla Wisły naprawdę znaczącym buffem. Już teraz zresztą pojawiały się głosy, że krakowski klub dysponuje najmocniejszym składem w swojej historii. – Bez wątpienia Sobol i snatchie są jednymi z najlepszych w kraju na swoich pozycjach, więc nie będzie dużych problemów przy wdrażaniu ich do zespołu. Mamy ustalony plan na najbliższe miesiące, który wierzę, że pomoże nam zbliżyć się do celów, których nie udało nam się spełnić w ubiegłym półroczu – zapewniał niedawno trener zespołu, Mariusz „Loord” Cybulski.

Nie ulega wątpliwości, że obecnie głównym celem Wiślaków jest odpowiednie przygotowanie się do Intel Extreme Masters Katowice 2022, wszak to rusza już za mniej niż miesiąc. Wcześniej jednak rodzimy zespół czekają inne wyzwania, w tym także Pinnacle Winter Series, w którym mistrzowie Polski rozpoczną zmagania dziś. Pierwszym rywalem naszych rodaków w rozgrywanej w systemie szwajcarskim fazie będzie Endpoint CeX. Gracze brytyjskiej organizacji dalecy są od optymalnej formy, dzięki której jeszcze we wrześniu znajdowali się w najlepszej trzydziestce rankingu HLTV. Obecnie dopiero odbudowują oni swoją pozycję, a pomóc im w tym ma 22-letni Izraelczyk, Guy „Nertz” Iluz, następca Thomasa „Thomasa” Uttinga. Niemniej trudno nie odnieść wrażenia, że to Wisła przystąpi do poniedziałkowego starcia jako faworyt.

Mecz pomiędzy Wisłą All iN! Games Kraków a Endpoint CeX rozpocznie się o godzinie 18:00 i rozegrany zostanie w systemie BO3. Obejrzeć go wraz z polskim komentarzem będzie można pod tym adresem.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ranking polskich drużyn CS:GO by Cybersport.pl – 17 stycznia 2022

– 1. MOUZ NXT 4564 pkt siuhy – szejn – JDC – xertioN – mhL – 2. MAD DOG'S PACT 3234 pkt lunAtic – MINISE – bnox –...