STS
fot. Gdańsk Games/Maciej Kołek

maaryy debiutuje w barwach PACTU, Wisła czeka na pierwsze zwycięstwo

Sen zimowy na scenie Counter-Strike’a powoli dobiega końca, a kolejne drużyny wchodzą do gry. Dziś po raz pierwszy w tym roku zaprezentują się nam np. podopieczni MAD DOG’S PACT, a poza nimi na serwerze zamelduje się też Wisła All iN! Games Kraków.

Wisła znowu w grze

Jako pierwsza do gry przystąpi właśnie Biała Gwiazda, która wczoraj zaliczyła bolesne zderzenie z rzeczywistością. Mistrzowie Polski, mimo wsparcia dopiero co pozyskanych Kamila „Sobola” Sobolewskiego i Michała „snatchiego” Rudzkiego, nie potrafili poradzić sobie z Endpoint CeX. Oznacza to, że nadal czekają oni na pierwszą wygraną w odmienionym składzie. I po tę będą mogli sięgnąć już dziś, gdy podejmą międzynarodową ekipę LookingForOrg w ramach drugiej rundy Pinnacle Winter Series. Ponownie wydaje się, że to Wiślacy przystąpią do gry jako faworyci, aczkolwiek LFO nie wolno lekceważyć. Wszak mówimy tutaj o drużynie, która już w marcu rywalizować będzie w ESL Pro League.

Nowy nabytek PACTU w akcji

Kilka godzin później w akcji zobaczymy też podopiecznych Vincenta „VinSa” Jozefiaka z PACTU. Będzie to dla nich pierwsze oficjalne spotkanie w tym roku, a jednocześnie okazja, by zadebiutować wraz ze swoim najnowszym nabytkiem. Wszak ledwie wczoraj organizacja ogłosiła pozyskanie Martina „maaryy’ego” Nakoniecznego, byłego gracza los kogutos i Illuminar Gaming, który w składzie zajął miejsce Sobola. Przed 20-latkiem bez wątpienia niełatwe zadanie. Tym bardziej że on i jego nowi koledzy w inauguracyjnej serii starć Malta Vibes Knockout Series podejmą Niemców z cowany Gaming, którym przewodzić będzie doświadczony Kevin „kRYSTAL” Amend.

Harmonogram dzisiejszych meczów Polaków w CS:GO:

18 stycznia
12:00 Wisła All iN! vs LookingForOrg BO3 transmisja
16:00 MAD DOG’S PACT vs cowana Gaming BO3 transmisja
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Pierwsza aktualizacja CS:GO w 2022 roku

Pełną listę modyfikacji zawartych w najnowszym patchu prezentujemy poniżej: Ogólne Naprawiono błąd z wyłączaniem Hammer tuż po starcie, gdy nie...