STS
hades ENCE RMR 2022
fot. PGL/Stefan Petrescu

ENCE zaczyna belgijskiego Majora CS:GO od zwycięstwa

Za ENCE pierwszy mecz w ramach PGL Major Antwerp 2022. Dodajmy, że mecz wygrany, bo drużyna Pawła „dychy” Dychy i Olka „hadesa” Miśkiewicza zgodnie z oczekiwaniami okazała się lepsza od 9z Teamu. Tym samym postawiła ona pierwszy krok na drodze do awansu do Fazy Nowych Legend.

ENCE 16 : 7
(Mirage)
9z Team

To grające w obronie ENCE zgarnęło dla siebie pierwszą pistoletówkę, a następnie dopisało do swojego dorobku także drugi punkt. Problem w tym, że trzecia runda należała już do 9z, które niespodziewanie na kilka minut zdominowało przedstawicieli Starego Kontynentu. Dzięki temu goście z Ameryki Południowej wyszli nawet na prowadzenie 4:2, chociaż nie utrzymali go na długo. Wszak nadal to zespół naszych rodaków występował po teoretycznie łatwiejszej stronie i skrzętnie robił z tego użytek, a na dodatek miał po swojej stronie hadesa. Polak zaliczył kilka imponujących rund, tak jak wtedy gdy w pojedynkę zatrzymał wejście na BS A, samodzielnie eliminując w okolicach rampy trzech rywali. Tym samym przyczynił się on do tego, że to Ośmiornice schodziły na przerwę z korzystnym dla siebie rezultatem 9:6.

W drugiej połowie skład z Europy spokojnie kontrolował już przebieg wydarzeń na serwerze. Spore znaczenie miał fakt, iż ponownie to właśnie on okazał się lepszy strzelaniu z pistoletów, co wpłynęło destrukcyjnie na ekonomię 9z. Ośmiornice zaś zdecydowanie parły przed siebie, inkasując kolejne oczka tak, jak Lotan „Spinx” Giladi inkasował kolejne fragi. Izraelczyk był dziś jedynym zawodnikiem ENCE, który prezentował się lepiej od naszych rodaków i jako jedyny osiągnął barierę 30 zdobytych eliminacji. Nic więc dziwnego, że zawodnicy fińskiej organizacji zamknęli cały mecz już w 23 rundach, triumfując ostatecznie 16:7.


Wybrane mecze wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można na kanale Piotra „izaka” Skowyrskiego na Twitchu. Po więcej informacji na temat PGL Majot Antwerp 2022 zapraszamy do naszej relacji, którą znaleźć można pod tym adresem.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
sinmivak, ago rogue

Sinmivak jeden na dwóch, świetne ulti Cabocharda. Najlepsze akcje play-offów EU Masters

5. Jeskla z pentakillem Na miejscu piątym trzecia mapa ćwierćfinałowego spotkania pomiędzy Vitality.Bee oraz Fnatic TQ. Choć cały mecz był raczej...