STS
Inspired, Evil Geniuses, MSI 2022
fot. Riot Games/Jianhua Chen

Łatwe zwycięstwo dla EG na MSI. Ekipa Inspireda ponownie pokonuje ORDER

Trzeci dzień rozgrywek w ramach fazy grupowej Mid-Season Invitational 2022 został otworzony przez Evil Geniuses oraz ORDER. Drużyna Kacpra „Inspireda” Słomy już po raz drugi stanęła w szranki z mistrzami Australii i Oceanii i po raz drugi zdołała poskromić tę ekipę. Zespół z Ameryki przybliżył się tym samym do wyjścia z grupy.

ORDER 0:1 Evil Geniuses
BioPanther
Urgot
Impact
Gangplank
Kevy
Viego
Inspired
Jarvan IV
Kisee
Twisted Fate
jojopyun
Sylas
Puma
Vayne
Danny
Ezreal
Corporal
Nautilus
Vulcan
Alistar

Na pierwszą krew w spotkaniu długo czekać nie musieliśmy, bowiem już w trzeciej minucie trójka Złych Geniuszy zebrała się na górnej alei i poskromiła Brandona „BioPanthera” Alexandra. Chwilę później podobna sytuacja miała miejsce na dole mapy, gdzie została zgładzona Vayne. ORDER nie chciało być dłużne i już niebawem odpowiedziało w większej potyczce na górnej rzece, zdobywając trzy zabójstwa w zamian za dwie śmierci. To jednak nie wybiło z rytmu Inspireda i spółki, którzy kontynuowali swój plan bitwy.

Gra mistrzów League of Legends Championship Series może nie była pozbawiona błędów, ale ci stale powiększali swoją przewagę, zbliżając się do upragnionej wygranej. O losach rozgrywki zaważyła bójka w 17. minucie. Wówczas gracze ORDER ruszyli w pogoń za Josephem „jojopyunem” Joon Pyunem, który zdołał kupić bardzo dużo czasu. W efekcie reszta zawodników EG zdołała przybiec na miejsce i wyciąć przeciwników w pień. Od tego momentu do końca meczu co prawda minęło jeszcze trochę czasu, ale podopieczni Gabriela „Turtle’a” Peixoto trzymali rękę na pulsie. Gracze brazylijskiego szkoleniowca dopięli swego w 24. minucie.

ORDER pozostaje na stanowiskach, bowiem już za moment podejmie G2 Esports. Wszystkie mecze z polskim komentarzem będziecie mogli obejrzeć na kanałach Polsat Games w telewizji, na Twitchu oraz w serwisie YouTube, a także na oficjalnej transmisji na LoL Esports. Po więcej informacji dotyczących MSI 2022 zapraszamy do naszej relacji tekstowej, do której przejdziecie po kliknięciu poniższego baneru:

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Bad News Eagles RMR 2022

Kosowska duma i awans powstały w bólach

Niełatwe początki składu po przejściach Najdłuższą drogę musiał w tym wypadku pokonać 26-letni dziś Dionis "sinnopsyy" Budeci, który już pod koniec 2...