Inspired kontra nowe C9, debiut Maple'a w TSM

Kacper "Inspired" Słoma wraz ze swoimi kolegami otworzą rozgrywki w starciu z popularnymi Chmurami. Mistrzowie Ameryki Północnej będą musieli zmierzyć się z zupełnie inną bestią, ponieważ Cloud9 przeszło dość drastyczne zmiany. Na środkowej alei zobaczymy znowu Nicolaja "Jensena" Jensena, a wspierającym jest teraz Jesper "Zven" Svenningsen. Czy ten nowy eksperyment zaskoczy Złych Geniuszy? Przekonamy się o 23:30.

Następny mecz rozegra się pomiędzy Golden Guardians oraz FlyQuest. Obie te formacje walczyły w poprzednim sezonie o miejsce w play-offach i w zaciętej końcówce udało im się wykonać ten cel. Pierwsza runda zweryfikowała je i szybko odpadły z wyścigu. Od tamtego czasu nowym strzelcem GG został Trevor "Stixxay" Hayes, a FLY postanowiło zostać przy obecnym składzie.

Bardzo ciekawym meczem będzie też pojedynek 100 Thieves oraz TSM-u. Faworytem będą oczywiście Złodzieje, ale wszyscy czekają na debiut Huanga "Maple'a" Yi-Tanga w LCS. Ten może okazać się lekarstwem na problemy popularnej organizacji. Oprócz niego TSM zatrudnił też Choia "Mię" Sang-ina na pozycji supporta. Czy zmiany te wystarczą, by pokonać wciąż mocne 100T? Odpowiedź dostaniemy o godzinie 1:30.

Harmonogram dzisiejszych spotkań LCS:

17 czerwca
23:30 Evil Geniuses vs Cloud9 BO1
18 czerwca
0:30 Golden Guardians vs FlyQuest BO1
1:30 TSM tsm logo vs 100 Thieves BO1
2:30 Immortals vs Team Liquid Honda BO1
3:30 CLG vs Dignitas BO1

Szczegółowy harmonogram dostępny jest na oficjalnej stronie LoL Esports.