Entropiq po pierwszą wygraną

W minionych tygodniach Entropiq okazało się słabsze zarówno od NOFEAR5, jak i Nigmy Galaxy. Nie da się jednak ukryć, że w obu tych przypadkach Polki bynajmniej nie były faworytkami. A jak będzie dziś? Cóż, tym razem naprzeciwko rodzimej formacji staną Ninjas in Pyjamas. Podopieczne legendarnej organizacji, podobnie jak Queens, nie poznały jeszcze w tym sezonie smaku zwycięstwa. Tak więc czeka nas bój dwóch drużyn, które po stronie zdobytych punktów mają okrągłe zero. A teraz jedna z nich w końcu zakończy mało chlubną passę. Druga zaś po raz trzeci z rzędu opuści serwer pokonana, co na dobrą stronę oznaczać będzie praktycznie koniec marzeń o występie w fazie pucharowej.

Równolegle swoje boje toczyć będą także dwa zespoły z grupy B. Co ciekawe, tam również czeka nas bój dwóch outsiderów, bo zarówno Astralis, jak i MostValuablePlayers dotychczas tylko przegrywały. Tak więc i tutaj toczyć się będzie prawdziwa walka o życie i pozostanie na powierzchni. Ten mecz istotny jest również z perspektywy NAVI Javelins. Co prawda polska piątka swoje spotkanie rozegra dopiero jutro, ale wynik potyczki pomiędzy AST a MVP da jej odpowiedzieć na pytanie, kto przestanie być groźnym przeciwnikiem w kontekście gry o miejsce na lanowych finałach ESL Impact League. Chociaż i tak najbardziej niebezpieczna pozostaje BIG EQUIPA, z którą Javelins mierzyć się będą w piątek.

Czwartkowy harmonogram ESL Impact League Season 2:

22 września

Grupa A

19:30 Ninjas in Pyjamas vs Entropiq Queens BO3

Grupa B

19:30 Astralis vs MostValuablePlayers BO3

Wybrane mecze wraz z angielskim komentarzem oglądać będzie można w ESL.TV. Po więcej informacji na temat europejskiej dywizji ESL Impact League Season 2 zapraszamy do naszej relacji, która znajduje się pod tym adresem.