Ungentium 13 : 16
(Overpass)
TF
FurryFury Ungentium 13 : 16
(Overpass)
ThunderFlash

Pierwszy cios wyprowadziło ThunderFlash, ale Ungentium odpowiedziało już w trzeciej rundzie – a w zasadzie odpowiedział Mateusz "M4tthi" Szambelan, który ustrzelił łącznie czterech rywali. To (w połączeniu z problemami ekonomicznymi TF) odblokowało fioletowych, którzy kompletnie objęli serwer we władanie. Nawet na fullu ThunderFlash nie było w stanie wiele zdziałać i dopiero w dziesiątej rundzie miało okazję realnie powalczyć. Ba, miało nawet przewagę liczebną 5 na 3, a koniec końców i tak to Ungentium mogło radować się z wygranej. Przełamanie TF znalazło w kolejnej wymianie i choć pozostało już tylko walczyć o jak najmniejszy wymiar kary przed zamianą stron, to akurat ta sztuka szła graczom z piorunem w logo całkiem nieźle. Ostatecznie udało im się zmniejszyć deficyt do tylko trzech oczek, co było nie najgorszym prognostykiem przed przejściem do defensywy.

Tym bardziej TF zdołało wygrać pistoletówkę numer dwa i to w pięknym stylu, bo o wszystkim przesądził wygrany clutch w wykonaniu Maksa "maku" Wrześniewskiego. Ungentium zdecydowało się na force'a i choć ten zapowiadał się całkiem okazale, bo zespół fioletowych dysponował czterema Galilami oraz AK-47, to podopieczni Macieja "Luza" Bugaja nie byli w stanie wcale zagrozić oponentom, którzy byli już o kroczek od wyrównania. Z racji braku funduszy w Ungentium remis szybko stał się faktem, ale ThunderFlash poszło za ciosem i wysunęło się na dwupunktowe prowadzenie. Ekipa Dominika "GruBego" Świderskiego wreszcie znalazła przełamanie i choć przeciwnicy na nowo zaczęli uciekać z wynikiem, to z czasem różnica punktowa zmalała do zaledwie jednego oczka. Ostatnie słowo należało jednak już do ThunderFlash, które przy wyniku 14:13 doprowadziło wszystko do szczęśliwego dla siebie zakończenia, nie oddając oponentom już ani jednej rundy.

Statystyki z tego meczu:

Gracz Łącznie K/D Ratio
Maks "maku" Wrześniewski 25:14 1,79
Mateusz "M4tthi" Szambelan 21:18 1,17
Beniamin "BNK" Mielewczyk 17:16 1,06
Wojciech "Prism" Zięba 20:19 1,05
Patryk "Sidney" Korab 16:17 0,94
Paweł "pawkoem" Mitura 17:18 0,94
Michał "Mride" Idzikowski 16:17 0,94
Patryk "ponczek" Wites 15:18 0,83
Mateusz "asran" Niewiatowski 15:20 0,75
Dominik "GruBy" Świderski 13:18 0,72

To było ostatnie spotkanie w ramach tej kolejki ESL Mistrzostw Polski. Kolejne już w najbliższy poniedziałek. Po więcej informacji dotyczących tej edycji ESL MP zapraszamy do naszej relacji tekstowej, która znajduje się pod tym adresem.