IEM Katowice pod znakiem CS:GO

A już dziś ostatnia okazja, by jeszcze nabyć swoją wejściówkę. O godzinie 15:00 rusza bowiem sprzedaż trzeciej puli biletów. Te w przypadku turnieju Counter-Strike'a dostępne będą w trzech różnych wariantach, różniących się zarówno ceną, jak i oferowaną zawartością. Najtańsze zapewnią nam miejscówkę na wyższych sektorach Spodka i kosztować będą 115 zł za dzień lub 340 zł za trzy dni. Za tę cenę otrzymamy nie tylko gwarancję miejsca siedzącego, ale i wstęp na sesję autografów. O parafkę graczy postarać się będziemy mogli wraz z wejściówkami wycenionymi na 165 zł lub 465 zł. Te są nieco droższe, ale zamiast na górnych, wraz z nimi usiądziemy na niższych sektorach trybun.

Ale to nie wszystkie dostępne opcje, bo organizatorzy przewidzieli również bilety premium. Cena w tym wypadku jest wyższa, bo wynosi 290 zł za dzień i 940 zł za trzy dni. Za te pieniądze dostaniemy m.in. wszystko to, co z omawianymi wcześniej wariantami wejściówek, ale na tym nie koniec. Posiadacze Premium Tickets uhonorowani zostaną też plakietką uczestnika premium i będą mogli korzystać z darmowych bezalkoholowych napoi. Dodatkowo ci, którzy zdecydują się od razu na nabycie biletów premium na wszystkie trzy dni imprezy, otrzymają tzw. Goodie Bag Premium, czyli zestaw upominków sygnowanych logiem ESL oraz IEM-a, które będą cenną pamiątką z całego wydarzenia.

> Bilety na IEM Katowice 2023 w CS:GO <

StarCraft znowu na IEM-ie

Ale nie samym CS:GO człowiek żyje! IEM Katowice ponownie będzie miejscem, w którym zobaczymy w akcji najlepszych graczy StarCrafta II. Tych tym razem oglądać będziemy jednak nie w Spodku, a w znajdującym się nieopodal Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Aby jednak móc się tam pojawić, musimy nabyć jeden z dwóch dostępnych rodzajów wejściówek na wszystkie trzy turniejowe dni. Tańsze wyceniono na 363 zł i wraz z nimi otrzymamy gwarancję miejsca siedzącego oraz dostęp na sesje autografów. Z kolei za 710 zł zgarniemy bilety premium. W tym wypadku wiązać się ona będzie z miejscem siedzącym i możliwością zgarnięcia autografów, ale także i darmowymi napojami bezalkoholowymi, specjalną plakietką premium oraz wspomnianym już wcześniej przy okazji Counter-Strike'a zestawem pamiątek Goodie Bag Premium.

> Bilety na IEM Katowice 2023 w SC2 <

Intel Extreme Masters Katowice 2023 odbędzie się między 31 stycznia a 12 lutego, ale nie we wszystkie dni publika będzie miała dostęp do trybun. Zarówno w przypadku Counter-Strike'a, jak i StarCrafta 2 są to 10-12 lutego. Na koniec warto wspomnieć o nagrodach pieniężnych, bo gracze CS:GO walczyć będą o okrągły milion dolarów, natomiast zawodnicy SC2 o połowę tej kwoty. Więcej informacji na temat turnieju znaleźć można pod tym adresem.