Woolite znalazł nowy dom po Misfits Premier

Woolite ostatnie dwa sezony spędził w La Ligue Française. Po bardzo dobrym okresie w AGO ROGUE i zwycięstwie w European Masters 2020 dołączył do Misfits Premier. Dla akademii organizacji z League of Legends European Championship grał łącznie cztery splity. W pierwszym roku gry udało mu się zostać wicemistrzem oraz mistrzem rywalizacji we Francji, oraz triumfować w samych finałach całego sezonu. Ponadto dotarł też do półfinału EU Masters 2021 Summer. Po tak znakomitych wynikach nastąpił słabszy moment w jego karierze, ponieważ ostatni rok był bardzo nijaki. Co więcej, w związku z wycofaniem się Misfits Gaming z LoL-a wiedział już, że będzie zmuszony znaleźć nowy dach nad głową.

Około miesiąc wcześniej Brieuc "LEC Wooloo" Seeger poinformował o tym, że Pruski zasili szeregi nowej organizacji w świecie MOBY Riot Games. Mowa tutaj o NORD Esports, które zgarnęło slota w lidze Północnej Europy i dziś zaprezentowało też swój skład na najbliższy split rozgrywek. Popularna Owieczka znowu miała rację i faktycznie wspomniana przez niego piątka znalazła się w szeregach skandynawskiej formacji.

Poza Woolitem w drużynie wylądowali jeszcze Wao "Wao" Dai, Philippe "Akabane" Le, Mike "Furuy" Wils oraz Raymond "Kasing" Tsang. Młody toplaner był subem w Karmine Corp, a dżungler występował w barwach GameWard z Pawłem "Czekoladem" Szczepanikiem oraz Dawidem "Melonikiem" Ślęczką. Niderlandzki środkowy natomiast od długiego czasu gra już na scenie Northern League of Legends Championship, gdzie wcześniej był częścią chociażby Bifrost. Podobnie zresztą jak 29-letni wspierający formacji, który od roku przywdziewał trykot X7 Esports. Na pierwsze starcie z udziałem rodzimego marksmana będziemy musieli jeszcze poczekać, gdyż te zaplanowane jest na 24 stycznia o godzinie 19:00. Wówczas Pruski i spółka staną w szranki z Nativz.

Skład NORD Esports na NLC Spring 2023 prezentuje się następująco:

NORD Esports, NORD Logo Wao "Wao" Dai
Philippe "Akabane" Le
Mike "Furuy" Wils
Paweł "Woolite" Pruski
Raymond "Kasing" Tsang
Malaury "Malau" Restouble
Nicolas "Nico" Perez