Grypciocraft z łatwym zadaniem, dwa wyrównane mecze później

Dzień meczowy otworzą gracze Komil & Friends oraz Grypciocraft Esports. Nie ulega wątpliwości, że faworytem tego starcia są Marcin "behave" Pawlak i spółka. Ci zgromadzili już dwa punkty na swoim koncie, wygrywając wcześniej z Forsaken oraz exeed. KNF natomiast nie doświadczyło jeszcze zwycięstwa w tym sezonie, notując trzy porażki. Trudno zatem spodziewać się zmiany tego trendu dzisiaj, zwłaszcza że GRP wyglądało bardzo solidnie.

Następnie czekają nas dwa zacięte pojedynki – przynajmniej na papierze. Najpierw Iron Wolves staną w szranki z Teamem ESCA Gaming, a zaraz po nich Goskilla podejmie Maturalnych Forsaken. Lekkimi faworytami tych spotkań są Wilki i Goryle, jednak formacja Tomasza "Badlyygi" Bałdygi musi mieć się na baczności, bowiem ESCA pokazała już, że potrafi zaskoczyć. To samo tyczy się GSK, bo Zakapturzeni są aktualnie na dwumeczowym paśmie zwycięstw.

minemaciek i spółka kontra była organizacja

Jako przedostatni na placu boju zameldują się gracze Illuminar Gaming oraz AliorBank Teamu. Dla czwórki zawodników AB będzie to rywalizacja z organizacją, której do niedawna byli przecież częścią. IHG złożyło całkowicie nową piątkę, która co prawda jeszcze nie pokazała pełni swojego potencjału, ale istnieją szanse, że stanie się to właśnie dziś. Drużyna Macieja "minemaćka" Wichra będzie musiała zatem pozostać maksymalnie skupiona, aby nie przepuścić okazji na triumf.

Na sam koniec do batalii o punkty staną przedstawiciele Zero Tenacity oraz exeed. Co by nie mówić, jest to ewidentnie spotkanie Dawida z Goliatem. EXD na ten moment nie udało się jeszcze zdobyć żadnego oczka w tabeli, a co więcej same mecze były dość bezbarwne. Co prawda podopieczni Konrada "Respite'a" Słomińskiego walczyli z trudnymi przeciwnikami, ale dzisiaj przecież łatwiej nie będzie. Wszak Z10 to główny kandydat do zdobycia pucharu Ultraligi, więc los zawodników włoskiej organizacji wydaje się przesądzony.

Tak prezentuje się harmonogram dzisiejszych meczów Ultraligi:

24 stycznia
17:00 Komil & Friends vs Grypciocraft Esports BO1
18:00 Iron Wolves vs Team ESCA Gaming BO1
19:00 Goskilla vs Maturalni Forsaken BO1
20:00 Illuminar Gaming vs AliorBank Team BO1
21:00 Zero Tenacity vs exeed BO1

Wszystkie mecze Ultraligi będziecie mogli obejrzeć z polskim komentarzem w telewizji, na Twitchu oraz w serwisie YouTube. Transmisja rozpocznie się około godziny 16:40, natomiast pierwszy mecz wystartuje około dwadzieścia minut później. Po więcej informacji dotyczących dziewiątego sezonu Ultraligi zapraszamy do naszej relacji tekstowej: