Permitta eSports 4 : 16
(Mirage)
FURIA

Sam mecz na Mirage'u zaczął się do pistoletówki, która wpadła na konto FURII. Dzięki niej Brazylijczycy, chociaż grali w natarciu, spokojnie kontrolowali przebieg wydarzeń na serwerze i mimo pojedynczej wpadki pewnie parli przed siebie. Dzięki temu w szczytowym momencie prowadzili już 11:1! Dla Permitty nie wyglądało to więc najlepiej i nawet udana końcówka pierwszej połowy, w której trakcie Polacy zgarnęli trzy oczka z rzędu, nie zmyła nie najlepszego wrażenia. I nie dawała też nadziei przed dalszą częścią spotkania.

Szybko zresztą okazało się, że podstaw do nadziei faktycznie nie było. FURIA po przejściu do obrony ponownie okazała się lepsza w strzelaniu z pistoletów i nie pozwoliła już polskim przeciwnikom na jakikolwiek, choćby mniejszy zryw. W efekcie cały mecz zamknął się w dwudziestu rundach, a brazylijska piątka zatriumfowała spokojnym 16:4. Z kolei Permitta osiągnęła rezultat, jakiego tak naprawdę wszyscy się spodziewali i wyczerpała limit błędów.


Mecze można śledzić na transmisji ESL Polska na YouTube oraz na Twitchu. Po więcej informacji na temat IEM Katowice 2023 zapraszamy do naszej relacji tekstowej, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

IEM Intel Extreme Masters