Anonymo z kolejnym wyzwaniem po wtorkowej klęsce

Już na początku zmagań zobaczymy Anonimowych, którzy wczoraj po dłuższym okresie ponieśli porażkę w meczu z Maturalnymi Forsaken. Dziś będą mieli możliwość się odkuć, ale o to wcale tak łatwo nie będzie. Wszystko za sprawą tego, że po drugiej stronie barykady staną gracze Illuminar Gaming. Ci natomiast wczoraj triumfowali i na ten moment mają zaledwie jeden punkt mniej od OAE, więc zapowiada się na naprawdę wyrównane starcie.

Następnie rozegrane zostaną dwa spotkania, w których faworyt jest znacznie lepiej widoczny. Najpierw wspomniane już MFSK podejmie Team ESCA Gaming, natomiast po tym pojedynku do gry wejdą gracze Komil & Friends i Zero Tenacity. Nie sposób odnieść wrażenia, że zarówno Zakapturzeni, jak i mistrzowie Ultraligi powinni mieć dzisiaj łatwe zadanie. Zwłaszcza Z10, które mierzyć się będzie z ostatnią ekipą stawki. Drużyna Juliusza "Zory" Dana natomiast także ma dobrą okazję na kolejne zwycięstwo, gdyż ESCA nie wygrała żadnego spotkania od czterech meczów.

Czy Grypciocraft stać na pójście za ciosem?

Przedostatni na placu boju zameldują się reprezentanci AliorBank Teamu i Grypciocraft Esports. Zespół Dominika "Domolesa" Nowackiego był w stanie wczoraj zdobyć swój pierwszy punkt w tym sezonie Ultraligi. Stało się to od razu po zmianie dżunglera. Niełatwo wierzyć w to, że GRP ponownie zdoła poskromić swojego rywala, ale na to być może jest jakaś szansa. Zwłaszcza że AB nie ma wcale najlepszego czasu i mimo że plasuje się dość wysoko w klasyfikacji, to czasem ma gorsze momenty.

Dzień oraz całą rundę rywalizacji zamknie starcie Iron Wolves z exeed. Zawodnicy włoskiej organizacji po naprawdę dobrym wejściu w tę odsłonę zmagań aktualnie są w niemałym dołku. Notują trzy porażki z rzędu, z czego jedna właśnie z Grypciocraftem. WOLF nadal jednak znajduje się pod swoimi dzisiejszymi rywalami, choć z pewnością ich gorsza dyspozycja otwiera bramy do ewentualnego sprawienia niespodzianki i zrównania się bilansem choćby właśnie z EXD.

Harmonogram dzisiejszych zmagań w Ultralidze:

28 czerwca
17:00 Orbit Anonymo vs Illuminar Gaming BO1
18:00 Maturalni Forsaken vs Team ESCA Gaming BO1
19:00 Komil & Friends vs Zero Tenacity BO1
20:00 Grypciocraft Esports vs AliorBank Team BO1
21:00 Iron Wolves vs exeed BO1

Transmisję z rozgrywek dziesiątego sezonu Ultraligi będzie można śledzić na kanałach Polsat Games w telewizji, na Twitchu oraz w serwisie YouTube. Po więcej informacji dotyczących tej edycji zmagań zapraszamy do naszej relacji tekstowej: