Daglas postara się o przejście do drugiej rundy play-offów LEC

W pierwszym starciu play-offów LEC bowiem do gry wejdzie Kacper "Daglas" Dagiel. On i jego Team Vitality będą musieli podjąć SK Gaming. I wydaje się, że formacja polskiego leśnika trafiła naprawdę nieźle. Wszak Pszczoły w tym splicie radzą sobie fantastycznie, co potwierdza ich obecność na drugim miejscu klasyfikacji generalnej fazy zasadniczej. SK natomiast to drużyna, która ledwo wybroniła się przed eliminacją z rozgrywek. Jedynym problemem może być fakt, iż VIT, mimo że dotychczas poniosło jedynie trzy porażki, to jedną z nich była właśnie przegrana z Thomasem "Exakickiem" Foucou i jego brygadą. Miejmy nadzieję, że 18-letni rodak i jego kompania odrobili zadanie domowe i dzisiaj pokażą się ze znacznie lepszej strony.

Fnatic z teoretycznie łatwym zadaniem

Zaraz po poprzednim meczu do boju o drugą rundę fazy pucharowej LEC wejdą gracze Fnatic oraz GIANTX. I tutaj na papierze sprawa wygląda na jeszcze bardziej klarowną. Czarno-Pomarańczowi przecież etap zasadniczy zawodów zakończyli na szczycie stawki. GX z kolei przez pierwsze dwa tygodnie plasowało się na szarym końcu tabeli. Dopiero podczas ostatniej kolejki ekipa Andreia "Odoamne" Pascu doznała oświecenia i wyskoczyła aż na szóste miejsce. Niemniej, nadal nie mogą za bardzo równać się z fantastycznie dysponowanym FNC, które powinno dzisiaj sięgnąć po zwycięstwo.

Harmonogram dzisiejszych zmagań w play-offach LEC:

30 marca
17:00 Team Vitality vs SK Gaming BO3
20:00 Fnatic vs GIANTX BO3

Zwycięzcy dzisiejszych starć awansują do drugiej rundy play-offów LEC. Przegrani zaś spadną do dolnej drabinki, gdzie rozpoczną swoją walkę o życie. Transmisję ze wszystkich spotkań LEC 2024 Spring będziecie mogli obejrzeć po polsku na kanałach Polsat Games. Dostępna będzie ona w telewizji, na Twitchu oraz w serwisie YouTube. Po więcej informacji na temat bieżącej odsłony rozgrywek zapraszamy do naszej relacji tekstowej, w której znajdziecie się po kliknięciu poniższego baneru:

LEC 2024 Spring