STS
fot. ESL

SK i NiP ostatnimi półfinalistami IEM Oakland

Reprezentanci SK Gaming i Ninjas in Pyjamas dołączyli do grona półfinalistów Intel Extreme Masters Oakland. Brazylijskiej ekipie przyjdzie się zmierzyć z Astralis, zaś Szwedzi podejmą FaZe Clan. W ćwierćfinale SK Gaming spotkało się z G2 Esports. Mecz lepiej zaczął się dla ekipy ze Starego Kontynentu, bo na Nuke’u wygrała 16:6. Kiedy tylko rozpoczęła się druga […]

Reprezentanci SK Gaming i Ninjas in Pyjamas dołączyli do grona półfinalistów Intel Extreme Masters Oakland. Brazylijskiej ekipie przyjdzie się zmierzyć z Astralis, zaś Szwedzi podejmą FaZe Clan.

W ćwierćfinale SK Gaming spotkało się z G2 Esports. Mecz lepiej zaczął się dla ekipy ze Starego Kontynentu, bo na Nuke’u wygrała 16:6. Kiedy tylko rozpoczęła się druga batalia, inicjatywę przejęło SK. Na Trainie i Duście2 G2 było bezradne, co świetnie odzwierciedla wynik. Na pierwszej z wymienionych map FalleN i jego koledzy wygrali do 5, a na drugiej do 3. Zwyciężając 2:1, zapewnili sobie awans do półfinału.

Drugiej brazylijskiej formacji – Immortals – nie poszło aż tak dobrze w 1/4 finału. Ninjas in Pyjamas pokazało swojemu ćwierćfinałowemu rywalowi miejsce w szeregu. Na Duście2 wygrali 16:9, a później przenieśliśmy się na Cobblestone’a. Tam Szwedzi osiągnęli jeszcze wyższe zwycięstwo. Na drugiej mapie ekipa pytha oddała Immortals tylko cztery rundy.

Półfinały Intel Extreme Masters Oakland:

  • 19:00 – SK Gaming vs Astralis
  • 22:50 – Ninjas in Pyjamas vs FaZe Clan

Dziś wieczorem rozegrane zostaną półfinały IEM Oakland. Wielki finał zaplanowano na 2:50. Wszystkie spotkania będziecie mogli oglądać w ESL.TV Polska na Twitchu, Azubu i Hitboksie.

Tagi: , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Elazer odpada z HomeStory Cup XIV

Kończy się przygoda Polaków na HomeStory Cup XIV. Z turnieju odpada Mikołaj "Elazer" Ogonowski, który nie zdołał awansować do ćwierćfinałów. W drugiej...