fot. ELEAGUE

Vega Squadron lepsze od CLG!

Za nami pierwsza niespodzianka podczas eliminacji do ELEAGUE Major 2017. W czwartym dzisiejszym meczu wschodnioeuropejskie Vega Squadron nieoczekiwanie pokonało gospodarzy z Counter Logic Gaming.

  • Counter Logic Gaming 14:16 Vega Squadron – Mirage

W teorii bardziej uznaną i obytą na salonach ekipą było niewątpliwie CLG, ale w tym meczu nie miało to znaczenia. Gracze ze Stanów zaczęli co prawda to starcie w dobrym stylu, ale bardzo szybko stało się jasne, że nie pójdzie im tak łatwo. Po chwili przestoju, Vega Squadron doprowadziło do remisu i potem nie pozwoliło już swoim rywalom uzyskać znaczącej przewagi. Obie formacje szły za sobą krok w krok, chociaż ostatecznie to Counter Logic Gaming prowadziło do przerwy 8:7. Po zmianie stron obraz gry nie uległ drastycznej zmianie i trudno było wskazać jednoznacznie dominującą stronę. Do samego końca nie było wiadomo, kto przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę. Dopiero w ostatnich minutach starcia Rosjanie wyszli na minimalne prowadzenie i udało im się je obronić, dzięki czemu wygrali 16:14.

Kolejny mecz to starcie między Ninjas in Pyjamas oraz Renegades. Transmisja z tego spotkania dostępna jest pod tym adresem.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Xerxe

Xerxe nowym junglerem Unicorns of Love

Europejska formacja Unicorns of Love ogłosiła nowego junglera na przyszły sezon LCS EU. Miejsce Kanga "Move" Min-su zajmie Andrei "Xerxe" Dragomir - b...