STS

Polacy w Virtus.pro do 2020 roku; Team Dignitas bez dywizji CS:GO

Początek nowego tygodnia zdecydowanie nie należał do nudnych. Wczoraj ogłoszono między innymi, że Polacy podpisali nowe kontrakty z Virtus.pro, które obowiązywać będą do końca 2020 roku! Polacy w elitarnym gronie Reprezentanci Virtus.pro znaleźli się w elitarnym gronie dwudziestu graczy, którzy uczestniczyli we wszystkich turniejach Counter-Strike: Global Offensive rangi Major. Polacy o zwycięstwo w tych ważnych […]

Początek nowego tygodnia zdecydowanie nie należał do nudnych. Wczoraj ogłoszono między innymi, że Polacy podpisali nowe kontrakty z Virtus.pro, które obowiązywać będą do końca 2020 roku!

Polacy w elitarnym gronie

Reprezentanci Virtus.pro znaleźli się w elitarnym gronie dwudziestu graczy, którzy uczestniczyli we wszystkich turniejach Counter-Strike: Global Offensive rangi Major. Polacy o zwycięstwo w tych ważnych zawodach po raz dziesiąty zagrają w styczniu na ELEAGUE Major.

Czytaj więcej

EDG w pełnym składzie

EDward Gamign skompletowało swój skład na nadchodzący sezon LPL. Uzupełnili go byli członkowie koreańskiego ROX Tigers – Hae „Zet” Sung-min (wcześniej znany jako Cry), który zagra jako ad carry, a także trener Jeong „NoFe” No-chul.

Czytaj więcej

Druga tura biletów na IEM

W najbliższy czwartek o godzinie 16:00 wystartuje druga tura biletów wcześniejszego wstępu na Intel Extreme Masters w Katowicach. Dystrybucja prowadzona będzie przez kanały ticketpro.pl.

Czytaj więcej

Polacy na dłużej w Virtus.pro

Polscy zawodnicy CS:GO przedłużyli kontrakty z Virtus.pro. Nowe umowy będą obowiązywać aż do końca 2020 roku, co oznaczałoby, że nasi rodacy w tych barwach będą grać prawie 7 lat.

Czytaj więcej

Aktualizacja rankingu HLTV

Serwis HLTV.org zaktualizował swój ranking,  w którym fotel lidera zajmuje Astralis. Na podium awansowali zawodnicy OpTic Gaming, którzy wyprzedzili Ninjas in Pyjamas. Virtus.pro wciąż jest piąte.

Czytaj więcej

Team Dignitas bez dywizji CS:GO

Dość zaskakująca informacja pojawiła się wczoraj w godzinach wieczornych – z drużyną CS:GO rozstał się Team Dignitas. Po kilkutygodniowych negocjacjach gracze postanowili nie przedłużał kontraktów i w styczniu mają ogłosić nowego pracodawcę.

Czytaj więcej

Na’Vi zagra na DreamHacku

Natus Vincere to kolejna drużyna, która otrzymała bezpośrednie zaproszenie na udział w DreamHack Masters Las Vegas. Wcześniej organizatorzy przedstawili takie zespoły, jak Virtus.pro, Cloud9 czy Astralis.

Czytaj więcej

Nowi gracze w NRG

W NRG eSports zagra trzech nowych zawodników – Damian „daps” Steele, Vincent “Brehze” Cayonte oraz Omar “MarkE” Jimenez. Informacje te potwierdziła organizacja.

Czytaj więcej

Kinguin lepsze w bratobójczym meczu

Team Kinguin okazał się lepszy w bratobójczym pojedynku, pokonując 2:0 Digital Paradox-Mountain. Oznacza to, że podopieczni Hatchy’ego awansowali do finału kwalifikacji do Challenger Series, w którym zmierzą się z Fraternitas.

Czytaj więcej

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

ruggah: postanowiliśmy nie przedłużać kontraktu

Dzisiaj e-sportowy światek obiegła informacja o tym, że duńska formacja nie będzie dłużej reprezentować barw Team Dignitas. Wiadomo już, że organizacj...