fot. DreamHack

NiP ogrywa TyLoo w meczu eliminacyjnym

Mecz numer trzy drugiego dnia DreamHack Masters Las Vegas 2017 zakończony. Ninjas in Pyjamas dało TyLoo porządną lekcję CS-a – na Cobblestonie Szwedzi zwyciężyli aż 16:5. Chińczycy żegnają się tym samym z turniejem.

  • TyLoo 5:16 Ninjas in Pyjamas – Cobblestone

Trzy początkowe rundy należały do Szwedów. Ci zgarnęli pistoletówkę i później świetnie wykorzystali przewagę ekonomiczną, zdobywając niewielkie prowadzenie. Dwa wolne ataki NiP-u zakończyły się fiaskiem, dlatego w szóstej rundzie f0rest i spółka postanowili przyspieszyć, co się opłaciło. Przebieg pierwszej połówki niemalże do samego końca kontrolował NiP. TyLoo po inauguracyjnej części meczu miało 5-rundową stratę.

W sytuacji 1vs1 w rundzie pistoletowej lepiej poradził sobie friberg i to jego drużyna zrobiła kolejny krok w stronę triumfu w starciu z TyLoo. Chińczycy nie byli w stanie przełamać defensywy Szwedów przez całą drugą połówkę i ostatecznie ulegli im 5:16.

Za kilkanaście minut Renegades podejmie Natus Vincere i będzie to ostatni z dzisiejszych meczów eliminacyjnych. Po więcej informacji zapraszamy do naszej relacji tekstowej. Transmisja z rozgrywek dostępna jest na kanale ESL.TV Polska.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
emp

Barykada pozostaje liderem kwalifikacji do EMP w League of Legends

Kwalifikacje do 14. sezonu ESL Mistrzostw Polski w League of Legends powoli dobiegają końca. Wczoraj odbył się czwarty turniej eliminacyjny, w którym...