fot. WESG

Małe polskie derby w Binary Dragons csgopolygon

We wtorek polskich kibiców czekają naprawdę ciekawe spotkania. Poza starciem Virtus.pro z MVP Project w ramach 3. edycji StarLaddera w akcji zobaczymy także dwie inne czołowe ekipy znad Wisły, które zmierzą się ze sobą w małych polskich derbach.

Team Kinguin i PRIDE, bo o ich tu mowa, zmierzą się ze sobą w ramach 1/4 finału pierwszego sezonu Binary Dragons csgopolygon. Przypomnijmy, że pierwotnie Kinguini odpadli już w fazie grupowej, zaś przeciwnikiem podopiecznych Bartosza „Hypera” Wolnego miało być HellRaisers. Ostatecznie jednak zespół Kirilla „ANGE1a” Karasiowa postanowił wycofać się z rywalizacji z uwagi na napięty terminarz. Tak czy siak, na tym polskie wątki się nie kończą, bo wygrany wyżej wspomnianego meczu trafi w półfinale na PENTA Sports Pawła „innocenta” Mocka.

Dla PRIDE nie będzie to jedyny dzisiejszy pojedynek. Jacek „MINISE” Jeziak wraz z kolegami wieczorem podejmą jeszcze duńskie Tricked Esports. Obie drużyny spotkają się ze sobą w półfinale rozpoczętych wczoraj online’owych zawodów Operation: Kinguin #4.

Harmonogram dzisiejszych spotkań Polaków wygląda następująco:

4 kwietnia
14:30 PRIDE vs Team Kinguin BO3
17:00 Tricked Esports vs PRIDE BO3

Starcie PRIDE z Kinguin zobaczyć będzie można na oficjalnym kanale Binary Dragons na Hitboxie, który znajduje się pod tym adresem. Z kolei mecz PRIDE i Tricked transmitowany będzie za pośrednictwem oficjalnego kanału Kinguin na Twitchu, do którego przejść można klikając w ten link.

Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

innocent: Długa przerwa wpędziła mnie w lekką depresję

Nieczęsto zdarza się w Counter-Strike'u, by jakiś polski zawodnik wyszedł poza polskie ramy i zdecydował się na reprezentowanie zagranicznej ekipy. W...

>