STS
Clutch
fot. Bethesda

Clutch dołącza do grona bohaterów Quake Champions

Nadszedł czas na ujawnienie kolejnego, piątego już bohatera Quake Champions. Tym razem wybór deweloperów gry padł na mniej mobilnego, lecz twardego czempiona, a mianowicie chodzi tutaj o Clutcha – Przebudzoną Maszynę.

Clutch był kiedyś zwykłym robotem wykorzystywanym przy pracach górniczych do ochrony wierteł oraz istot organicznych. Kiedy był w drodze do groty doszło do awarii sieci i maszyny zaczęły zabijać tych, których pierwotnie miały bronić. On sam również zabijał stojące mu na drodze jednostki, a gdy już trafił na miejsce przed nim ukazała się mroczna masa pełna macek, której się poddał.

Główną umiejętnością Clutcha jest utworzenie specjalnej, niemożliwej do przebicia tarczy, która jest w stanie zablokować wszelki nadciągające w jej kierunku pociski. Oprócz tego ataki skierowane wprost w Clutcha, mogą zostać odbite dzięki jego umiejętności pasywnej, kierując obrażenia w stronę napastnika.

Gwoli przypomnienia, wcześniej poznaliśmy już czterech czempionów – Nyx, ScalebeareraAnarkiego oraz Slash. A już 19 kwietnia do rozgrywki dodana zostanie kolejna postać, czyli Galena.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Polska z najszybciej rosnącą społecznością e-sportową według raportu PayPal

Przy okazji nadchodzących mistrzostw świata w World of Tanks – The Grand Finals 2017 – firma PayPal opublikowała coroczny raport dotyczący branży e-sp...