STS
Fnatic Kikis
fot. Riot Games

Kikis i Amazing znów zagrają w LCS EU!

Świetna wiadomość dla fanów Mateusza „Kikisa” Szkudlarka! Polak podpisał kontrakt z Mysterious Monkeys i znów będzie występował w europejskim LCS. Oprócz niego do beniaminka najbardziej prestiżowej ligi LoL-a w Europie dołączył także Maurice „Amazing” Stückenschneider. Roster Update! Jungle:@fnaticamazing Top:@kikis1205 Dank an @Lamabearlol und @lol_Jisu für alles und viel Glück für die Zukunft! #gomonkeys pic.twitter.com/ZbQDivgSKC — […]

Świetna wiadomość dla fanów Mateusza „Kikisa” Szkudlarka! Polak podpisał kontrakt z Mysterious Monkeys i znów będzie występował w europejskim LCS. Oprócz niego do beniaminka najbardziej prestiżowej ligi LoL-a w Europie dołączył także Maurice „Amazing” Stückenschneider.

Kikis i Amazing do niedawna występowali we Fnatic Academy, z którym udało im się zakwalifikować do LCS EU 2017 Summer Split, dzięki zwycięstwu nad Giants Gaming w decydującym starciu Promotion Tournament. Niestety, jako że Riot Games zasadniczo zakazuje posiadania dwóch drużyn w LCS przez jedną organizację, Fnatic było zmuszone odsprzedać swojego slota w lidze. Ninjas in Pyjamas, które wykupiło miejsce Fnatic Academy w rozgrywkach, zdecydowało się wypełnić skład zupełnie nowymi zawodnikami, pozostawiając tym samym reprezentantów akademii Fnatic na lodzie, co oburzyło wszystkich entuzjastów profesjonalnego League of Legends.

Nowa ekipa Kikisa i Amazinga kompletnie nie radzi sobie obecnie w LCS EU i zajmuje ostatnie miejsce w grupie B, posiadając na swoim koncie cztery porażki i zero zwycięstw, dlatego też wymiana Parka „Jisu” Jin-cheola oraz Leona „Lamabeara” Krügera wydaje się być dobrym ruchem ze strony Mysterious Monkeys. Były toplaner drużyny faktycznie prezentował się bardzo słabo, aczkolwiek Lamabear wydawał się być jednym z mocniejszych ogniw formacji.

Skład Mysterious Monkeys prezentuje się następująco:

  • Top: Mateusz „Kikis” Szkudlarek
  • Jungle: Maurice „Amazing” Stückenschneider
  • Mid: Sofyan „CozQ” Rechchad
  • ADC: Florent „Yuuki60” Soler
  • Supp: Han „Dreams” Min-kook

Najbliższym sprawdzianem Kikisa i jego nowej formacji będzie mecz przeciwko Fnatic, który zaplanowany został na sobotę, 24 czerwca.

Tagi: , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
AZS

Zakończono pierwsze ogólnopolskie zmagania akademickie w e-sporcie

Turniej E-AMP Warm Up organizowany przez Akademicki Związek Sportowy dobiegł końca. Poznaliśmy zwycięzców rozgrywek w Counter-Strike: Global Offensive...