STS
fot. ESL/Adela Sznajder

ESL One: OpTic z miejscem w play-offach

Poznaliśmy już pięciu ćwierćfinalistów ESL One Cologne 2017. Miejsce w play-offach zapewnili sobie zawodnicy OpTic, którzy w swoim czwartym meczu pokonali FaZe Clan. FaZe Clan 10:16 OpTic Gaming – Train Zgodnie z przewidywaniami lepsi w pistoletówce okazali się reprezentanci FaZe Clan, jednak ich prowadzenie nie trwało długo. Grające po atakującej stronie OpTic zwyciężyło już w […]

Poznaliśmy już pięciu ćwierćfinalistów ESL One Cologne 2017. Miejsce w play-offach zapewnili sobie zawodnicy OpTic, którzy w swoim czwartym meczu pokonali FaZe Clan.

  • FaZe Clan 10:16 OpTic Gaming – Train

Zgodnie z przewidywaniami lepsi w pistoletówce okazali się reprezentanci FaZe Clan, jednak ich prowadzenie nie trwało długo. Grające po atakującej stronie OpTic zwyciężyło już w pierwszej rundzie w pełnym wyposażeniu, a następnie dołożyło sześć kolejnych oczek i było 7:2. Dominacja ekipy ze Stanów trwała aż do końca pierwszej połowy. mixwell i spółka wygrywali do przerwy 12:3.

Gracze FaZe wzięli się za odrabianie strat już od samego początku drugiej odsłony spotkania. Przewaga Amerykanów stopniała w pewnym momencie do czterech punktów, jednak hazed i jego koledzy w końcu dopięli swego. OpTic zaklepało sobie miejsce w play-offach wygrywając na Trainie 16:10.

Dzisiaj obejrzymy jeszcze trzy spotkania, które wyłonią ostatnich ćwierćfinalistów turnieju. Relację tekstową z ESL One Cologne znaleźć można tutaj. Transmisję, której partnerem jest Play, można śledzić na oficjalnym kanale ESL.TV Polska.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Iluzjonist pomoże Origen w Challenger Series

Ireneusz "Iluzjonist" Opaliński zagra dla Origen w najbliższej kolejce Challenger Series. Informację tę potwierdziła zarówno drużyna, jak i sam zawodn...