STS
fot. ELEAGUE

Jak zmieniały się naklejki Virtus.pro na przestrzeni Majorów?

Kolejny Major to kolejne naklejki, które kupować i wymieniać między sobą będą członkowie CS-owej społeczności. PGL Major Kraków 2017 to już dziesiąta impreza tego typu, podczas której Valve wprowadza do gry dedykowane jej przedmioty. Pierwszy Major odbył się w listopadzie 2013 roku w szwedzkim Jönköping. Wtedy jeszcze nikt nie myślał o czymś takim, jak naklejki. Dopiero […]

Kolejny Major to kolejne naklejki, które kupować i wymieniać między sobą będą członkowie CS-owej społeczności. PGL Major Kraków 2017 to już dziesiąta impreza tego typu, podczas której Valve wprowadza do gry dedykowane jej przedmioty.

Pierwszy Major odbył się w listopadzie 2013 roku w szwedzkim Jönköping. Wtedy jeszcze nikt nie myślał o czymś takim, jak naklejki. Dopiero od kolejnych zawodów, czyli EMS One Katowice 2014, pojawiła się taka opcja. Kolejna nowość przyszła przed ESL One Cologne 2015, gdy wydawcy CS:GO wprowadzili wreszcie od dawna oczekiwane stickery z autografami poszczególnych zawodników. Ostatni dodatek pojawił się natomiast już w tym roku przy okazji ELEAGUE Major 2017. Wtedy to Valve postanowiło skorzystać z wprowadzonej pod koniec ubiegłego roku mechaniki i dała społeczności możliwość zakupu graffiti z logami ulubionych drużyn.

Także dla Virtus.pro będzie to już dziesiąta impreza, na której mamy możliwość nabycia stickerów związanych bezpośrednio z organizacją. Część z nich to zresztą już białe kruki. Na przykład za naklejkę holo pochodzącą z EMS One Katowice 2014 przyjdzie nam zapłacić na rynku Steam aż 218 euro! Nie ma się jednak co dziwić – wraz z końcem konkretnych zawodów kończy się również możliwość zakupu dedykowanych przedmiotów. Z czasem więc ich ilość maleje coraz bardziej, zaś cena rośnie.

Przyjrzyjmy się jak wyglądały naklejki Virtus.pro na kolejnych sygnowanych przez Valve turniejach:

EMS One Katowice 2014

ESL One Cologne 2014

DreamHack Winter 2014

ESL One Katowice 2015

ESL One Cologne 2015

DreamHack Open Cluj 2015

MLG Columbus 2016

ESL One Cologne 2016

ELEAGUE Major 2017

PGL Major Kraków 2017

Naklejki z PGL Major Kraków 2017 kupować można aż do ostatniego dnia zawodów. Potem taka możliwość zniknie bezpowrotnie. Pod tym adresem można zobaczyć jak prezentują się stickery z autografami wszystkich polskich graczy, którzy pojawią się na krakowskich zawodach.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Bjergsen

TSM powalczy z Unicorns of Love w wielkim finale Rift Rivals: EU vs NA

Trzeci dzień zmagań fazy grupowej Rift Rivals: EU vs NA jest już za nami. We wczorajszych pojedynkach formacje z Ameryki Północnej zdeklasowały reprez...